Facebook ndryshon adresat e-mail tė pėrdoruesve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Wink Facebook ndryshon adresat e-mail tė pėrdoruesve

  Receta Gatimi


  Nėse do tė shikoni me vėmendje tek informacioni i profilit juaj apo i shokėve tuaj nė Facebook, do tė vini re se adresat e e-mail-it janė ndryshuar duke marrė prapashtesėn “@facebook.com”.

  Kėshtu rrjeti shoqėror ka ndryshuar pa njoftuar adresat e 900 milionė pėrdoruesve tė tij ditėn e sotme.

  Kjo do tė thotė se kushdo qė ju kėrkon nė Facebook dhe kėrkon tė kontaktojė me ju me anė tė e-mail-it nuk do tė jetė nė gjendje ta bėjė kėtė gjė sepse do tė shohė vetėm “@facebook.com”. Kjo do tė thotė gjithashtu se e-mail-i do tė vijė si njė mesazh nė Facebook.

  Rikthimin e adresės sė e-mail-it si mė parė duhet ta bėni manualisht.

  Facebook thotė se ky ndryshim ka ardhur pėr tė mbrojtur privatėsinė e pėrdoruesve.

  Burimi: Top-Channel

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Se kuptova kete lajm, po pse me perpara si ishte adresa email ne fb?

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Se kuptova kete lajm, po pse me perpara si ishte adresa email ne fb?
  Me pare ka qene ajo e-mail adrese qe ti ke hap konton ne Facebook!

  psh [email protected] dhe tani nuk eshte me ajo tek Informacionet e kontaktit, por eshte ai emri qe ti ke vene ne Facebook.com/emri pastaj eshte /[email protected]

  besoj qe e kuptove tani

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ehe, kishin heq nga kontakti! Mendova se mos me perpara ishte [email protected] dhe pastaj ishte bere @facebook

  lol!

  Duhet me hedh ne gjyq FB per kete veprim! Tallet me kontaktet e te tjereve haha

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  mos e keni fjalen per ata qe hapin adresa te reja ju.sepse i bie qe nuk kemi nevoje te hapim adresa ne hotmail per tu rregjistruar ne fcb.per nji adrese te re do thoja se keto qe kam jane ne rregull.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 67% e pėrdoruesve tė Facebook kanė pranuar spam nė vitin 2010
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-01-2011, 02:23 PM
 2. Facebook zbulon adresėn dhe numrin e telefonit tė pėrdoruesve
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-01-2011, 02:17 PM
 3. Zhvilluesit e aplikacioneve tė Facebook kanė shitur informata tė pėrdoruesve
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-11-2010, 08:13 AM
 4. Tė dhėnat e pėrdoruesve tė Facebook, sėrish nė rrezik
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2010, 06:08 PM
 5. Facebook dyfishon numrin e pėrdoruesve
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-01-2010, 06:11 PM

Etiketat pėr kėtė Temė