Receta Gatimi

Njė milionė dollarė tė shpenzuar pėr kėpucė (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25

  I Habitur Njė milionė dollarė tė shpenzuar pėr kėpucė (foto)


  Nėna e dy fėmijėve nė Pensilvani, SHBA, ka njė pasion tė rrallė, atė tė koleksionimit tė kėpucėve.

  Siē dėshmoi Beth Shak nė njė revistė amerikane, ajo ka qenė e fiksuar qė prej moshės 13-vjeēare dhe ka shpenzuar mė shumė se njė milionė dollarė pėr kėpucė.

  Aktualisht, nė garderobėn e saj, gruaja ka mbi 1 200 palė kėpucė, ēizme apo sandale, pėrfshi edhe 700 prej markės sė famshme dhe shumė tė kushtueshme “Christian Louboutins”.

  Nė procedura divorci, bashkėshorti i saj ėshtė paraqitur nė gjykatė me njė kėrkesė pėr tė bėrė pėr vete gjysmėn e pasurisė sė kėpucėve, gjėja mė e shtrenjtė qė Zonja Shak ka nė zotėrim.

  Megjithatė, koleksionistja e ēmendur ėshtė e vendosur qė tė ruajė garderobėn e saj tė paprekur.

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Nashiiiii keshtu si paraqitje e mir qenka kjo (se dola nga tema fare)

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Ajo spaska gje fare, veēse i ka te organizuara! haha!

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  pale te marrim nji nga keta nga fshati im , jo nji milion ben por me shume ,do ju bej nji foto neser dhe do jua sjell.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kėpucė nga thundrat e kuajve !! (Foto)
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 18-03-2012, 02:38 PM
 2. Google nuk do tė paguajė 94 milionė dollarė kot
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-12-2010, 04:59 PM
 3. Maybach Exelero kushton 8 milionė dollarė
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-11-2010, 09:01 PM
 4. Microsoft dėnohet me 290 milionė dollarė
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-12-2009, 08:07 PM
 5. Escobar dogji 2 milionė dollarė pėr t’u ngrohur
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 05-11-2009, 10:13 PM

Etiketat pėr kėtė Temė