Mozilla me afer krijimit te Firefox OS


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Programe Mozilla me afer krijimit te Firefox OS

  Receta Gatimi

  Mozilla tani zyrtarisht ka marre konfirmimin e mbeshtetjes se partnereve te cilet do ta ndihmojne ne krijimin e Firefox OS. Partneret e konfirmuar jane: Deutsche Telekom, Smart, Sprint, Telecom Italia, Telefónica dhe Telenor, Telefonica-pronesi e Vivo do te prezantoje celularet e pare ne fillim te vitit te ardhshem ne Brazil.  Nga ana e prodhimit te gjerave, ZTE dhe TCL ommunication Technology (Alcatel One Touch) kane nenshkruar kontraten per te bere Celulare te bazuar ne Sistemin Operativ Mobil i bazuar ne HTML-5. Firefox OS do radhitet me cmim te lire, gje e cila do ta beje hyrjen alternative ne ne prirjen e Sistemeve Operative Mobile.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Rivaliteti po kalon nga Pc ne Smartphone! Skam patur kohe te provoj as Chrome per iPhone!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mozilla leshon Firefox 16
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 12-10-2012, 12:58 AM
 2. Mozilla leshon Firefox 12
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-04-2012, 06:16 PM
 3. Mozilla lanson Firefox 4 !
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-03-2011, 04:28 PM
 4. Lansohet Mozilla Firefox 3.6.3
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-04-2010, 10:03 AM
 5. Lėshohet Mozilla Firefox 3.5.5
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 10-11-2009, 04:31 PM

Etiketat pėr kėtė Temė