Edhe vetė Van Gogh do ishte befasuar nga kėto FOTOGRAFI


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Edhe vetė Van Gogh do ishte befasuar nga kėto FOTOGRAFI

  Receta Gatimi

  7


  Dhe ta mendosh qė kėto foto janė realizuar nga njė fotograf amator, qė ka monitoruar qiellin e pamasė tė Australisė. Ai ka shpenzuar mbi 15 orė duke fotografuar yjet nė qiell, pėr tė na sjellė kėto imazhe qė njihen ndryshe edhe si time-lapse, njė teknikė shumė e preferuar fotografimi.

  Fotografi 37 vjeēar, Lincoln Harrison, ka kombinuar me qindra imazhe tė qiellit pėr tė sjellė kėto pamje fantastike.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Wow fantastike! Shpesh e here e kam perdor dhe un kete teknik, por pasaj skisha shume nerva pasi do shume durim!

  Si ka arritur te uli driten duke patur nje ekspozim te gjate!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum bukur i paska bere (:

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Faktikisht duhet ti kishte publikuar si video, por ai i ka vene njera pas tjetres

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Un besoj se ka ber ndonje manipulim aty , se kjo eshte shum e veshtir per ta arritur plus qe ai ka ber shum foto .

  perse e kan shkruajtur ''janė realizuar nga njė fotograf amator''

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Un besoj se ka ber ndonje manipulim aty , se kjo eshte shum e veshtir per ta arritur plus qe ai ka ber shum foto .

  perse e kan shkruajtur ''janė realizuar nga njė fotograf amator''
  sepse eshte teknik shume e thjesht po do durim si peshkimi!

  vendos kameren ne nje trekendesh dhe e programon te shkrepi sipas nje intervali kohe! Bashko fotot (100-200-500-1000) sa ke shkrep bashk

  por ai ka gjet nje pozicion mjaft interesant


 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  bashk kryeveper duket.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Disa fotografi te shkrepura nga un!
  Nga ReniX nė forum Albumi i Anėtarėve
  Pėrgjigje: 64
  Postimi i Fundit: 12-06-2013, 01:54 PM
 2. Pyet 100 vetė dhe bėj siē din vetė
  Nga vaaldr1n nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-09-2012, 02:52 PM
 3. Nuk e dini ku i leni ēelėsat? Filloni tė flisni vetė me vete
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-04-2012, 08:43 PM
 4. Ndodhin edhe keto ne facebook
  Nga 3r1k0 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 21-01-2011, 11:03 PM