Receta Gatimi

Kėrko Avatar dhe Fimė per Festat e fundvitit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Kėrko Avatar dhe Fimė per Festat e fundvitit

  Mund te kerkoni nje Avatar te personalizuar per Festat e fundvitit
  ose te postoni nje tuajen ketu dhe ta pershatim per profilin.  * Kėrkohet nje minimum prej 5 postimesh.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e anakonda
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  138
  Reputacioni
  0

  Re: Kėrko Avatar dhe Fimė per Festat e fundvitit

  a ban mu ma ba mu nje urime festat besi-forum

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e anakonda
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  138
  Reputacioni
  0

  Re: Kėrko Avatar dhe Fimė per Festat e fundvitit

  a mundeni ma shpejt mu ma ba se po mje vyhet

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Kėrko Avatar dhe Fimė per Festat e fundvitit

  Ja dhe Avatari Juaj Besi per festat e fundvitit
  ta gezoni


 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e anakonda
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  138
  Reputacioni
  0

  Re: Kėrko Avatar dhe Fimė per Festat e fundvitit

  ej a ka mundesi ma te madhe nese mundeni flm shum per kete po nese mundeni ok

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Kėrko Avatar dhe Fimė per Festat e fundvitit

  pa problem besi.

  nuk e di mire permasat por ato default te avatareve jane

  80x80
  90x90
  100x100
  120x120

  ja dhe dy opsione per ju:
  120x120


  dhe
  150x150

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e anakonda
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  138
  Reputacioni
  0

  Re: Kėrko Avatar dhe Fimė per Festat e fundvitit

  flm shum njeri

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e ConNexX
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  48
  Reputacioni
  0

  Re: Kėrko Avatar dhe Fimė per Festat e fundvitit

  a kish pas munci mue me ma bo ni Signature.. ??

  size: 370pix. me 150pix.

  me qit ni render.psh. ni babadimer me dhurata..


  aty me shkru ConNex.Ari .. .. diqka interesant mu dok texti.. 3D.. ose naj stil tjeter !!

  background.. hmm.. ngjyrat qashtu si banneri i web'it qysh o.. edhe me qit bor aty... si n'banner qysh o.. ndaqi flash.. ndaqi normal.. sprish pun  aight.. ju prsh. krejtve.. byee

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Kėrko Avatar dhe Fimė per Festat e fundvitit

  ConNexX duhet te kesh parasysh se kerkohet nje minimum postimiesh...

  po e lejojm kete here me shpresen se do poshtosh keto dite.

  ja dhe firma jote

  jeni te lutur mos ta fshini adresen http://www.lirenti.com nga imazhi, 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e ConNexX
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  48
  Reputacioni
  0

  Re: Kėrko Avatar dhe Fimė per Festat e fundvitit

  shum shum falemneres.. njeri.. ta di shum per nder.. sigurisht ka me postu postime.. thnx edhe niher shum

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e anakonda
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  138
  Reputacioni
  0

  Re: Kėrko Avatar dhe Fimė per Festat e fundvitit

  a mundesh edhe mu mu ma ba si kjo

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Kėrko Avatar dhe Fimė per Festat e fundvitit

  ja ku e ke dhe kete per fundvit


 13. #13
  i/e rregjistruar 10% Maska e ConNexX
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  48
  Reputacioni
  0

  Re: Kėrko Avatar dhe Fimė per Festat e fundvitit

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX\";p=\"468
  ConNexX duhet te kesh parasysh se kerkohet nje minimum postimiesh...

  po e lejojm kete here me shpresen se do poshtosh keto dite.

  ja dhe firma jote

  jeni te lutur mos ta fshini adresen http://www.lirenti.com nga imazhi,


  ..njeri.. a kish pas munci me bo boren tuj ra ktu n'sign. edhe nese kish pas munci me hjek ata lirenti.com ..nese bon.. nese jo at'her shnosh..

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e anakonda
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  138
  Reputacioni
  0

  Re: Kėrko Avatar dhe Fimė per Festat e fundvitit

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX\";p=\"482
  ja ku e ke dhe kete per fundvit

  ej a mundeni edhe nje qesi me ma ba vetem qe me shenu aty ne vend te anakonda besfort.tk madhsia 641 145

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19

  Re: Kėrko Avatar dhe Fimė per Festat e fundvitit

  o reno, ma bej nje avatar me rastin e ngritjes ne detyre

 16. #16
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kėrko Avatar dhe Fimė per Festat e fundvitit

  Meqe tani je ngritur ne detyre dhe je bere luftarak ja ku ta bona un nje avatar ty Gento!


 17. #17
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Kėrko Avatar dhe Fimė per Festat e fundvitit

  Daku

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ide pėr dhuratat e fundvitit
  Nga vaaldr1n nė forum Familja dhe tė Rinjtė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-12-2012, 03:31 PM
 2. Kerko linket Rapidshare ne Google
  Nga ingal nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-03-2008, 05:44 PM
 3. Fluksi i fundvitit, debora bllokon emigrantet
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-12-2007, 07:39 AM
 4. Kėrko ndihmė pėr SMS!
  Nga Lirenti nė forum Dėrgo SMS Falas
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 04-04-2007, 01:46 PM