Perse.....


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Perse.....

  Receta Gatimi

  Nuk e kuptoj arsyjen pse u mbyll tema e Labes!?A nuk eshte turp kur kemi parasysh sa kontributin ka dhen ajo dhe ne ti mbyllim porten keshtu pa arsyje ?gjithsesi ajo eshte cdo her e pranishem ketu!eshte ne pytej koha. Ne duhet te tregohemi me te matur per respektin ndaj antarve vip siq eshte Labja.

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Besoj se Erinaa ka te drejte,bashkohem edhe une me me te!...Perse?...e keni mbyllur temen e Labes?...

  Nese ka qene dikush qe ka kontribuar ne mendime,ne tema te ndryshme,ka qene pikerisht labja...dhe nese per momentin nuk eshte aktive ne forum..nuk do te thote se nuk eshte ketu...thjesht eshte ceshtje kohe prezenca e saj!...

  E duam shume laben...dhe per te mos ngritur me pyetje...pa fund...na detyroheni nje shpjegim...se perse e mbyllet temen e saj?...

  Ju faleminderit!....

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Akoma nuk eshte dhen arsyja !?Antaret presin pergjigjje nga Administratori.

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahhahahahaaaaaaaaaa.......... mee siguriiiiiiiii e kan mbyll pa dashje ... se ve ne dyshim
  Flm erina & erinda ... Ju kam shum shum shum xhan !!

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Jo po u dashka me i mbledh burrat...

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Na falni per vonesen, por ju lutem titullin vendoseni ne baze te problemit, keshtu eshte me lehte te dallojme problemet e anetareve.
  Tema rizulton e hapur!

  Gjithe te mirat.

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Jo po u dashka me i mbledh burrat...
  hahahahahahaaa po ku ka burra sot o te keqen motra

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrse flemė?
  Nga olsii nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-11-2012, 11:12 PM
 2. Perse je ende 'single'?
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-07-2011, 08:19 PM
 3. Pėrse bien flokėt?
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-05-2011, 02:51 PM
 4. Pėrse nuk duhet tė flesh me kafshėt
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-04-2011, 06:26 PM
 5. Pėrse nuk qajnė japonezėt?
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 17-03-2011, 01:11 PM