Tragjedi ne Brazil, vdes ne fushe "Pele" i ri


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Tragjedi ne Brazil, vdes ne fushe "Pele" i ri

  Receta Gatimi

  Njė tjetėr tragjedi prek sportin e futbollit. Brazili ėshtė kthyer nė epiqendrėn e njė rasti qė tronditi sportin e topkėmbės, pasi njė lojtar 17-vjeēar i cilėsuar si “Pele” i ri, ndėrroi jetė nė fushė gjatė ndeshjes sė kampionatit U-17 mes skuadrės sė tij Sao Bernardo dhe Portuguesa Santista.

  Arjuna Luiz Venutto Ramos u rrėzua pa ndjenja nė fushė duke alarmuar mjekėt qė nuk arritėn ta shpėtonin nga vdekja edhe pse e transportuan menjėherė nė urgjencė. Tė dhėnat e para flasin pėr ndalim zemre, por mjekėt ligjorė do tė kryejnė ekzaminime mė tė hollėsishme gjatė ditėve tė ardhshme.

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sa keq te shuhet nje yll se do premtonte shum me punen e tij

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Jeni "Pro" apo "Kunder" klonimit te njeriut?
  Nga smocking2 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-12-2014, 02:00 AM
 2. "Metro" do te quhet "Windows 8"
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 10:06 PM
 3. Si Te Krijoni Nje "ICE" TEXT EFFECT"
  Nga Diu Hacker Albania nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-07-2010, 12:12 AM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 02:15 PM