Treshja “e ėmbėl” mace-rosė-qen
Macet, rosat dhe qentė mund tė jenė figurat perfekte pėr tė zbutur edhe shpirtrat mė tė egėr.

Punimet fotografike tė njė britaniku, tė publikuara nė njė e pėrditshme ditėn e martė, treguan disa foto tė mrekullueshme tė disa prej kafshėve mė tė dashura prej njeriut.

Imazhet profesionale pėrdorėn vetėm njė sfond tė bardhė dhe ato u pėlqyen aq shumė, sa qė u blenė nga revista e njohur “National Geographics”, pėr t’u pėrdorur si foto koopertine