Krokodili mė i madh nė botė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Komente Krokodili mė i madh nė botė

  Receta Gatimi


  Krokodili Lolong ėshtė kapur vitin e kaluar nė jug tė Ishujve Filipine pas disa sulmeve vdekjeprurėse ndaj njerėzve dhe tashmė Guiness e ka shpallur si krokodilin mė tė madh nė botė.

  Lolong ėshtė 6.17 metra i gjatė dhe peshon mė shumė se 1 ton.

  Qė kur ėshtė kapur nė Bynawan, ky krokodil-monstėr tėrheq turistė nga e gjithė bota, tė cilėt vijnė pėr ta parė nė vendin ku mbahet i izoluar.

  Burimi: Planet TV

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  BrRrRrRrrrrrrrr si qenkaaa

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ja televizori me i madh nė botė!
  Nga Erinaa nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-01-2013, 08:23 PM
 2. Libri mė i madh nė Botė
  Nga vaaldr1n nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-06-2011, 04:32 PM
 3. Foto: Lepuri me i madh ne bote
  Nga URTESIA nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-05-2011, 09:58 PM
 4. Akuariumi me i madh ne Bote
  Nga djalikeq nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-05-2009, 06:29 PM
 5. Televizori me i madh ne bote
  Nga Altin111 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-02-2008, 07:38 AM

Etiketat pėr kėtė Temė