Iran, vendimi i gjykatės: dhuroji gruas 777 trėndafila ose divorcohu !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Iran, vendimi i gjykatės: dhuroji gruas 777 trėndafila ose divorcohu !!

  Receta Gatimi

  Burri kishte thėnė se do ti dhuronte gruas nga njė lule ēdo ditė. Harron premtimin, gruaja i drejtohet gjykatės

  Njė burrė nė Iran duhet ti dhurojė bashkėshortes 777 trėndafila pėr tė shmangur divorcin. Vendimi i ēuditshėm ėshtė dhėnė nga njė gjykatė iraniane, qė ka konsideruar si tė ligjshme pritshmėritė e njė gruaje tė re, bashkėshorti i sė cilės kishte premtuar nė momentin e dasmės, se do ti dhuronte nga njė lule ēdo ditė. Gruaja, njė 27-vjeēare nga Teheran, priste qė bashkėshorti tė mbante premtimin, por ai ka harruar shumė shpejt ēfarė kishte thėnė nė momentin e kurorėzimit. Kėshtu gruaja ka vendosur ti drejtohet gjykatės dhe tė kėrkojė njė dhuratė prej tė paktėn 777 trėndafilash. Bashkėshorti do tė detyrohet nga gjykata tė japė dhuratėn, pasi nė rast tė kundėrt gruaja mund tė divorcohet dhe ai mund ti nėnshtrohet disa formave dėnimi, deri dhe nė burgim. Sipas agjencisė sė lajmeve Isna, nė Iran blerja e 777 trėndafilave kushton nga 2.500 deri nė 3 mijė dollarė. 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  E pra keshtu me ja ber te gjithve atyre se nuk e mbajen premtimin.

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e peshkatari
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  150
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  cudi si ne nje shtet te tille mbijeton nje e drejte e tille e grave

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  un u habita se si e ka fituar gjyqin ajo . Ku ishin provat qe ate premtim ja kish ber vertet ???....
  plus pajtohem dhe me peshkatarin...

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  3000 dollare ? Po mbledhi rruges more...

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  3000 dollare ? Po mbledhi rruges more...
  e ke fjalen per kta trendafilat kshu ti oo

  kto tja jap ndonje lope ti haj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-11-2011, 08:30 PM
 2. Iran, zbulohet Ylli i Davidit nė tarracėn e ndėrtesės
  Nga EMAUS nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-12-2010, 09:32 PM
 3. Marrėveshja me Greqinė, Meta: I gabuar, vendimi i PS
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-10-2009, 06:50 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-09-2009, 08:41 PM