Ndihme per faqet private ne Facebook


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Ndihme per faqet private ne Facebook

  Receta Gatimi

  kam qen adminsitartore i 3 4 faqeve ne fb. pa pritur me eshte heqeu e drejta e adm ka rreth nje muaj. edhe shoket e mi qe kan qen adm ne keto faqe nuk kan me kete te drejet. qe nga ai momente keto faqe nuk perdoren nga askush.. postimete e fundit jan te bere nga un. mendoni se dikush mund te mi kete mare keto faqe. apo mendoni se ndonje problem mund te kete ndodhur.. theksoj qe e drejta e adm me eshte hequr ne koh te njete te te 3 faqet qe un isha adm. kerkoj ndonje sugjerim apo edhe ndonje ndihme naga ata qe jan me te ditur ne kete fushe. faleminderit

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  1- Ndonje nga shoket e tu te ka hequr si admin dhe nuk tregon
  2- Ndonjerit i eshte "hackuar" llogaria dhe pasi ka shtuar veten si admin ka hequr te tjeret

  3- Mos harro te na beni pak reklam ne facebook

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  reni x me ben pershtypje se qe ate dite qe me kan hequr nuk ka ndryshura asgje ne asnje faqe.. jan postimet e mia te fundit. te te 3 faqet.. dhe mendova qe mos ka ndodhur ndonje gje,,

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Dhe une ashtu them,ose ju ka hequr ndonje shok,ose jane Hackuar,kjo eshte e vetmja mundesi.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Zakonisht kurr merren ne zoterim te tilla faqe, i mbajne joaktive per nje periudh te caktuar kohe ose ne pritje per dike ti blej!

 6. #6
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Mos kishe mbyllyr adresen tende para nje muaji ?
  nuk e dij nese behet tani , por me perpara kur mbyllje adresen u fshije edhe nga adm . Duhej te bente nje nga adm a tjer prap !!!

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  jo nuk e kam caktvizuar asnje her fb... pastaj kam pas edhe nje shok timin adm dhe ai eshte hequr ne nje koh me mua nga te gjitha faqet.. edhe jam si sigurte qe s ai nuk eshte sepse un futem edhe te fb i tije dhe nuk ka shance te me genjeje.. nuk e di jam fiksuar me iden se dicka ka ndodhur me fb ndoshtaj ndonje gabi humbje te dhenash se di si ta them. se e di qe keto faqe nuk i menaxon askush po beht gati 2 muaj..

 8. #8
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Pse nuk u nis 1 e-mail staffit te fb kerkoju shpjegim

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  nuk e kam iden se si mundta bej kete gje..

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pyetje rreth Mesazheve Private ne Facebook
  Nga junisa nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 10-02-2013, 11:58 AM
 2. Foto Private ne Facebook
  Nga dajaivogel nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-01-2012, 01:23 PM
 3. Facebook, publikohen fotot private tė Zuckerberg
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 08-12-2011, 12:00 PM
 4. Shfaqen risi nė faqet e rrjetit Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-02-2011, 02:28 PM
 5. Facebook do tė mundėsojė krijimin e grupeve private
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-10-2010, 08:11 AM