10 Telefonat me te shtrenjte ne bote !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Foto 10 Telefonat me te shtrenjte ne bote !!

  Receta Gatimi

  Keta telefone nuk jane vetem te perdorshem por jane edhe shume te stolisur me diamante flori argjrnd e gjera te tila luksi por keta telefone celular jane dhe teefona te kufizuar ne sasi vetem pak ekzemplare jane prodhuar dhe cmimi normalisht qe eshte i konsiderueshem ne krahasim me telefonat e tjere te cilet jane ne seri me shume mira e miliona ekzemplaresh keshtu qe pronaret e tyre duhet te ndihen njerez me fat.

  Goldvish Cell Phone cmimi 1 milion dollar


  Vertu Signature Cobra cmimi ($ 310,000)


  Sony Ericsson Black Diamond ($ 300,000)


  Lamborghini 8800 sirocco from Nokia$176400


  Vertu Diamond ($ 88,000)


  Motorola v220 special edition ($ 51,800)


  Nokia 8800 Gold Edition Phone ($ 2,700)


  Mobiado professional em ($ 1,900)


  Bang and Ofusen Serene ($ 1,250)


  Gresso luxury phone ($ 1000 more than)

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  dhe prap se prap ben "ALO" ?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto: Hot dog-u mė i shtrenjtė nė botė
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-08-2011, 11:13 PM
 2. Doneri mė i shtrenjtė nė botė
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 04-06-2011, 04:42 PM
 3. Foto: akullorja me e shtrenjte ne bote
  Nga URTESIA nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-05-2011, 08:25 PM
 4. Telefonat mė tė shtrenjtė nė botė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-10-2010, 08:17 PM
 5. MP3 playeri mė i shtrenjtė nė botė
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-11-2007, 07:59 PM