Gjuha e bishtit te maces !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Gjuha e bishtit te maces !!

  Receta Gatimi

  Per ata qe kane nje mace dhe qe duan te kuptojne me mire gjendjen e saj ...


 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shyqyr qe skom

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gjuha Shqipe
  Nga kristimcs nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 11-12-2013, 08:43 PM
 2. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-04-2011, 02:12 PM
 3. Truri i maces mund edhe kompjuterin
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-04-2010, 11:08 AM
 4. Nuk i lejohet vizita e “nėna-maces”
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-11-2009, 05:16 PM
 5. gjuha shqipe
  Nga kuklla nė forum Gjuha Shqipe
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-09-2008, 11:03 AM