Shqiptaret


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e IZMIR MUJA
  Anėtarėsimi
  Jul 2012
  Postime
  11
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Shqiptaret

  Receta Gatimi

  Pse shqipetaret ikin punojne ne vende te huaja dhe jo ne te vetin.kush e ka fajin?

 2. #2
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10


  se nuk kane pas asnjehere politikane me klas

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kur ske pune ne vendin tend eshte e logjikshme ajo qe do detyrohesh ta lesh...

  Me keqardhje e them por eshte e ver8 qe vendi jone do vite (mos te them dekada) te behet shte8 sikur i ka hije!

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Sigurisht qe shteti Shqiptar e ka fajen, kush tjeter!

  1- nuk hap vende pune
  2- nuk ul taksat per invesime

  3* shume sherbime len per te deshiruar (ujė - drita - trasporti - mjekesia - dhe shume struktura te tjera)

  ēfare mendoni se mund te bejme si popull?

 5. #5
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  ka shume per te folur ketu, pika 3 qe ka permendur Renix eshte pika kryesore mendoj une

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Sigurisht qe shteti Shqiptar e ka fajen, kush tjeter!

  1- nuk hap vende pune
  2- nuk ul taksat per invesime

  3* shume sherbime len per te deshiruar (ujė - drita - trasporti - mjekesia - dhe shume struktura te tjera)

  ēfare mendoni se mund te bejme si popull?
  ne si popull ,??? cfare te bejme tjeter ,vecse te degjojme perrallat e sales per rritjen ekonomike prej 10%,te hame buke dhe te fleme/gjume.

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Emigrimi eshte dukuri e njohur ne mbar boten , jo vetem tek ne . Ndodh per arsye nga me te ndryshmet...por kryesorja esht pa dyshim ajo ekonomike...
  Kerkojn nje jetes me te mire....qe vendi i tyre nuk ua u ofron dhe ikin . . .

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Emigrimi eshte dukuri e njohur ne mbar boten , jo vetem tek ne . Ndodh per arsye nga me te ndryshmet...por kryesorja esht pa dyshim ajo ekonomike...
  Kerkojn nje jetes me te mire....qe vendi i tyre nuk ua u ofron dhe ikin . . .
  me pak fjale une kam krijuar nji familje .tamam si shqiperia .dhe po nuk ju dhash buke dhe uje femijeve ,ata cfare bejne ,??? ikin tek komshija apo te nji m>>>>t itij
  me pak fjale ngelet duke idejuar disa gjera ,per te mbuluar menderen me gjethe pse iku femija nga shpija .pergjigja eshte .........................................gjejeni ju te zgjuaritper mua si prind cfare ngeli .

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shqiptaret.
  Nga kuklla nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-12-2009, 11:36 PM
 2. Shqiptaret ne Amerike
  Nga kuklla nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-03-2009, 08:27 PM
 3. Ja si pėrgjohen shqiptarėt
  Nga EMAUS nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2009, 11:29 AM
 4. Shqiptaret ne Azi
  Nga kuklla nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-01-2008, 12:02 PM
 5. Shqiptaret ne Norvegji
  Nga kuklla nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-01-2008, 12:02 PM