Kim Dotcom - Mr President


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Talking Kim Dotcom - Mr President

  Receta Gatimi

  CEO i Megaupload ka bere nje video te re te cilen e ka publikuar ne internet dhe qe shihet si nje luftetare i lirise ne internet. Dotcom ka cituar me heret ne Twitter se dicka e madhe, me e mire se Megaupload dhe dicka qe do na befasoje te gjitheve po vjen... video me poshte.


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ky po i ben zbor rregullave
  Duhet dikush qe te ngrej zerin! dikush me *** dhe me pare, dhe me sa duket ketij nuk i mungojn as njera as tjetra.

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ishalla i ecen ketyre te perfitojm edhe ne te tjeret

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lansohet me ne fund Mega, Faqja e re e Dotcom !
  Nga abdullah92 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 28-01-2013, 03:07 PM
 2. Kim Dotcom publikon imazhe te webfaqes Mega (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-12-2012, 05:59 PM
 3. Rikthehet Bosi i Megavideo Kim Dotcom
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-06-2012, 04:09 PM
 4. Pacolli u zgjodh president
  Nga Erdi nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 04-03-2011, 09:21 PM
 5. HP tani me president tė ri
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-10-2010, 05:14 PM

Etiketat pėr kėtė Temė