Receta Gatimi

MultiMi: Facebook, Twitter apo Google Plus ne nje Software te vetem


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Thumbs up MultiMi: Facebook, Twitter apo Google Plus ne nje Software te vetem


  AVG ka leshuar nje vegel shume praktike e cila quhet "Social Media Integrator". Kjo vegel eshte per Windows dhe i integron te gjitha rrjetet socjale ne nje. Ne MultiMi per sherbimin E-Mail jane te integruara: Gmail, Yahoo, Hotmail, POP3 dhe IMAP

  Rrjetet socjale: Facebook, Twitter, LinkedIn

  Kalendare: Facebook, Google

  RSS lexues: Google reader, Pocket

  Imazhe: Picasa, Facebook, Flickr

  Media: YouTube

  Dokumente: Gdocs, Box.net

  Chat: Gtalk, Facebook

  Shkarko programin falas

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Qenka nje program qe i permbledh te gjitha! Fantastik, po e shkarkoj dhe pse per twitter me pelqen Twitterdeck
  Flm Ice!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Facebook, Twitter, MySpace, MSN apo Lirenti???
  Nga DMXhea nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 26-06-2011, 12:57 AM
 2. Google e Facebook kėrkojnė tė blejnė Twitter
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-02-2011, 03:43 PM
 3. Facebook nuk e pėrkrah Twitter!
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-11-2010, 11:45 AM
 4. Facebook e Twitter nė shėnjestėr tė hakerėve
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-08-2009, 04:20 PM
 5. Facebook ēdo ditė e mė shumė si Twitter
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-07-2009, 07:07 PM

Etiketat pėr kėtė Temė