Digital Millennium Copyright Act - Te drejtat e Autorit

English - DMCA

If we are using your copyrighted work or other material without authorization, please feel free to contact us for removing it.
Use the link on the bottom of the page to access to the contact form and select Copyrighted Material as subject and forward us the links where this infringement is made and a copy of your original work.

This notice is valid for the lirenti.com domain an all the subdomains in it!


Shqip - Te drejtat e Autorit
Nėse faqja jonė ėshtė duke pėrdorur punėn tuaj me tė drejta autori apo material tjetėr pa autorizim, ju lutem na kontaktoni pėr ta hequr atė.
Pėrdorni opsionin nė fund tė faqes pėr tė hapur formėn e kontaktimit. Zgjidhni Copyrighted Material si subjek dhe na shkruani adresat ky material ėshtė pėrdor nė faqjen tonė. Gjithashtu duhet tė bashkangjisni njė kopje tė punės tuaj origjinale.

Ky shėnim ėshtė vlefshem pėr domain lirenti.com si dhe tė gjithė nendomain-et e tij!