Receta Gatimi

Zbulohen foto te Sony Xperia Mint (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Smile Zbulohen foto te Sony Xperia Mint (foto)


  Ndersa ne ishim duke menduar rreth Xperia GX (i njohur si the LT29i), Sony ishte duke punuar ne dicka me te madhe. Mobile-review ka publikuar disa foto te kesaj pajisjeje te quajtur LT30p (i njohur si Mint) dhe qe pritet t`i kete disa specifika goxha te mira. Ekrani ka nje rezolucion 1280 x 720 px, 4.3 inē LCD, ndersa nga mbrapa eshte kamera 13 mega pixel sidhe nje MicroSD slot. Sic thuhet ne Mobile-Review pajisja do te funksionoje nga nje prozessor 1.5GHz dual-core Snapdragon S4 me 1GB RAM dhe 16GB hapsire te integruar per ruajtjen e te dhenave, gje qe tingellon goxha mire me keto specifika, por akoma nuk jemi te sigurte nese kjo do te jete pajisja perfundimtare dhe per kete duhet te presim se cfare do te prezantohet ne IFA 2012.

  Edhe pse Mobile-Review thote qe ekrani do te jete 4.3 inē, ne krahasim me Galaxy SIII duket qe e tejkalon paksa ate rezolucion.


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  ēudi qe ka logon e SonyEricsson, ata sikur e kane prish mardheniet!

  pak a shume njesoj jan nga jashte te gjithe, problemi eshte se ēfare mban brenda.

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Po me cfar cmimi mund te vi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. A eshte ky Sony Nexus X smartphone? (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-10-2012, 08:12 PM
 2. Sony VAIO Duo 11 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-08-2012, 08:27 PM
 3. Sony konfirmon Xperia SL
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-08-2012, 05:37 PM
 4. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-07-2012, 10:22 PM
 5. Sony Ericsson XPERIA X10
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-11-2009, 05:31 PM

Etiketat pėr kėtė Temė