Fotot e qenve si kurrė mė parė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Foto Fotot e qenve si kurrė mė parė

  Receta Gatimi


  Tėrėsisht i apasionuar pas qenve, njė fotograf britanik fitoi pėr tė pestin vit radhazi njė ēmim kombėtar si fotografi mė i mirė i vitit pėr kafshėt.

  40-vjeēari Paul Walker, i cili jeton nė Skoci, tregoi edhe njė herė mė shumė se ėshtė i pakapshėm nė atė gjė qė di tė bėjė mė mirė nė jetė, fotografi pėr qentė.

  “Me kalimin e viteve, jam bėrė aq i aftė sa qė mund tė nuhas dhe tė kap njė moment nė tė qintėn e sekondės, diēka qė pėr shumė njerėz ėshtė thjesht e pamundur”, deklaroi Ėalker.

  Ndėrkohė, sė bashku me ēmimin, ai fitoi famė nė gazetat britanike, tė cilat publikuan nė masė fotografitė e tij tė rralla.

  Burimi: Top-Channel

  FOTO:
 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kane zgjedhur veret momentin me te bukur per te shkrepur fotot. Permbledhje shume e bukur!

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Amannnnnnnnn se do vdesss ...sa te mire qe jane!....

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  erdhi dimri!


 5. #5
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Sa te mire

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ajo e para qenka e papar ahahaha
  ja dhe disa te tj

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  taraaa


 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Hahaha po ai luani

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kurre mos thuaj kurre
  Nga landi i nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 07:09 PM
 2. Toka e parė nga lart si kurrė mė parė
  Nga vaaldr1n nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-05-2012, 09:32 PM
 3. Video: Qen si ky nuk keni parė kurrė! (VIDEO)
  Nga abdullah92 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 04:51 PM
 4. Takimi masiv i qenve nė Paris
  Nga MAJDI nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-06-2010, 10:44 AM
 5. Kurre mos thuaj kurre, dhe ju
  Nga kuklla nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-11-2008, 01:21 PM

Etiketat pėr kėtė Temė