Facebook Emoticons per chat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Lojra Facebook Emoticons per chat

  Receta Gatimi

  Nuk jam 100% i sigurt nese eshte postuar kjo teme me heret, por nese eshte ashtu, atehere mund ta mbyllni!


  Disa emoticons (emocione, smilies, figurina) per Facebook qe mbase nuk i keni ditur!  domethenja e tyre eshte gjermanisht, por ju e shikoni figurinen dhe simbolin se si behet dhe besoj qe nuk eshte ndo1 problem i madh gjuha!

  Nese dikush has probleme, shkruani ne teme dhe do te mundohem te ju ndihmoj (:

  Redaktuar pėr herė tė fundit nga vaaldr1n; 28-07-2012 mė 09:47 PM. Arsyeja: update

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Te gjitha keto nuk mbahen ment! Klasiket qe perdori jan

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Chat i Facebook - Si te rikthesh modelin e vjeter!
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-07-2011, 10:40 PM
 2. Kujdes nga porositė qė merrni nė Facebook chat!
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-02-2011, 10:50 PM
 3. Spam nė Facebook Chat
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-08-2010, 10:01 PM
 4. Emocionet e Facebook Chat
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-02-2010, 06:01 PM
 5. Facebook ka mundesi te vendos video chat
  Nga Lirenti nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-05-2009, 07:05 AM

Etiketat pėr kėtė Temė