Rezultati i sondazhit: Cilin version te Windows 8 do ta shkarkoni

Votuesit
2. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Windows 8 (Core)

  0 0%
 • Windows 8 Pro

  1 50.00%
 • Windows 8 Pro WMC (Windows Media Center)

  1 50.00%
 • Windows 8 Pro [Volume]

  0 0%
 • Windows 8 Enterprise [Volume]

  0 0%
 • Windows RT

  0 0%

Cilin version te Windows 8 do ta shkarkoni ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Programe Cilin version te Windows 8 do ta shkarkoni ?

  Receta Gatimi

  Sic e dini tashme, Windows 8 vec sa nuk eshte leshuar... per kete hapa ket' sondazh qe ta shohim se cilin version do ta shkarkoni ju, apo jeni akoma skeptik dhe nuk keni ndare mendjen nese do ta instaloni Sistemin e ri Operativ apo jo.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Nuk do e shkarkoj fare,do mbaj 7

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Tė konsolidohet njėherė e pastaj shofim(Duhet tė keshė njė PC rezervė nqs duhert me ba prova)

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Sic kam votuar, do ta shkarkoj Windows 8 Pro WMC!

  Eshte bre problem aktivizimi i Windows 8, pasiqe kto "loader" qe jane per W7 & Vista nuk do te funksionojne me!

  Procedura e aktivizimit ne Windows 8: 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Per crack-imin do dalin shum tool te tjera, dhe pse per 40 dollar nuk eshte ndonje shume se ēfare nese nese doni vertet te kaloni ne Windows 8!

  Dhe un si Kliton, ka shume mundesi qe PC-kryesor ta mbaj ne Win 7!

 6. #6
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Nuk kemi lek per W.8, (personalisht nuk kam nerva)

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cilin SO Windows perdorni??
  Nga arditu nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 15-11-2010, 04:09 PM
 2. Tani mund tė shkarkoni Windows Live Essentials 2011
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-10-2010, 04:16 PM
 3. Version i ri per Windows Live Messenger 2010
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-04-2010, 04:06 PM
 4. Version i ri per Skype mbi Windows
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-05-2008, 07:27 PM

Etiketat pėr kėtė Temė