Receta Gatimi

[Sygjerim] Temat e marra nga faqet e tjera


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 26 prej 26
  1. #21
    i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
    Anėtarėsimi
    May 2010
    Vendndodhja
    fier shqiperi
    Postime
    639
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    14
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aliu Lexo postimin
    e cfare vlere ka jane apo jo te mara diku keto info .rendesi ka te informohet klienti (FORUMISTI)PER NGJARJET QE NDODHIN DIKU NE BOTE .
    po marr shembull infon per televizionet dixhitale psh ne si injorant qe jam nuk duhej tju informoja ju ne lirenti.com per ndryshimet qe kane ndodhur ne ket aspekt .nuk kam faj une qe punoj ne nji fushe te caktuar ,mundohem ti mbush mendjen atij qe i duket vetja i mencur ,me e bukura eshte ,se une (apo dikush ) mundohem qe te ndihmoj sado pak ,te tjeret e marin per dobesi ,.po te doni shifni vet ne sat friends apo alsat forum .persa i perket info une apo dikush nuk marrim te drejten e autorit .do mundohem qe heren tjeter mos te klaumfoj tema .apo ide te tjera . te hedhin helm apo jo tjer gje.

    - - - Updated - - -

    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erdi Lexo postimin
    une sa kam pare prej shume forumeve forumi jon Lirenti.com, shume pak ka ngjajshmeri me forumet tjera, me kta po du me thane qe shume me pak ka Copy/Paste ne forumin ton sesa ne forumet tjera, te pakten bile mos te jemi mbi 90 % te ngjashem, ne menyre qe per te tjeret qe regjistrohen te mos jemi nje Rutine e forumeve, po nje RISI..
    eshte e pamundur qe keto gjera te jene 100% te sigurta ,forumet patjeter qe ndertohen mbi bazen e njejte ,shko ku te duash ,rri ku te duash ,por pa mirekuptim nuk ke ku rri . me shume fjale forumi ndertohet mbi mirkuptimin njerezor ,beje gafen te thuash nji fjale jashte starndartit pa shife ti apo une cfare te bejne keta moderatoret ,taheqin veshin apo jo.
    Redaktuar pėr herė tė fundit nga aliu; 01-09-2012 mė 09:20 PM.

  2. #22
    i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
    Anėtarėsimi
    Feb 2011
    Vendndodhja
    Shkoder
    Postime
    869
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    14
    pastaj nqs e merr nje info. nga nje forum ku e di ti qe eshte autori ai, edhe ai nga dikush e ka marr po ai nuk e ka shenu se nga e ka marr.
    Jam dakord me ty erdi nė kėtė fraze .Ne nuk kemi nga ta dimė kush ėshtė burimi i vertet.E kjo nuk eshte punė serioziteti se po te ishte keshtu pra pėr tė zbatuar rregullat nuk do te mund te ndanim lojera,filma,libra,muzik etj sepse eshte e ndaluar e kėshtu interneti do varferohej.Pėrsa i pėrket ndryshimit te permbajtje ate mund ta ndryshojm ne mėnyre qe forumi te behet i vecantė.

  3. #23
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Per titullin , ose ndonje ndryshim tek tuk jam dakort....... po jo ta shkr artikullin te ter nga fillimi sipas menyres sime ( se jam e bindur qe shumica prej nesh , per te mos then te gjith nuk e bjem kte ) . Nuk jemi gazetar neve ....
    Dhe qe te jemi realist.......kur ju lexoni nje artikull , vrisni mendjen shum "vall e ka shkr vet apo e ka marr copy paste " . Jo mo vlla...
    e lexon.....informohesh....komenton...e kaq mbaroi filmi

  4. #24
    Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    6,231
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    Un nuk jam duke kuptu nje gje ! po keto tema se po hapen nga po meren nga facet e huaje dhe po perkthehen shqip pra ku eshte e keqja te meren edhe nga facet shqiptare?ne kemi sjell me shum lajme nga shtypi ,po kem hap dhe tema ndosha te mara nga facet tjera per nga titulli por ne shumicen e rasteve ,ama edhe kemi ber ndryshime ne nuk jemi gazetar ose njerz profesionalista se merren me shkrime forumi esht per relaksim dhe shkembim idesh.

  5. #25
    Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
    Anėtarėsimi
    May 2009
    Vendndodhja
    Diku ketej rrotull
    Postime
    8,677
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    28
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
    Un nuk jam duke kuptu nje gje ! po keto tema se po hapen nga po meren nga facet e huaje dhe po perkthehen shqip pra ku eshte e keqja te meren edhe nga facet shqiptare?ne kemi sjell me shum lajme nga shtypi ,po kem hap dhe tema ndosha te mara nga facet tjera per nga titulli por ne shumicen e rasteve ,ama edhe kemi ber ndryshime ne nuk jemi gazetar ose njerz profesionalista se merren me shkrime forumi esht per relaksim dhe shkembim idesh.

    prap nuk po e kupton iden ti , ti mere nga faqet e tjera dhe bej icik ndryshim titullin te pakten dhe shkruaj burimin se ku e ke mar ate informacion ne fund fare

  6. #26
    Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    6,231
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
    prap nuk po e kupton iden ti , ti mere nga faqet e tjera dhe bej icik ndryshim titullin te pakten dhe shkruaj burimin se ku e ke mar ate informacion ne fund fare
    lajmi se jepet nga gazeta nuk mund ta ndryshosh.e tamat tjer se hap kuptohet ato i kam cek me lart.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

  1. Sygjerim
    Nga Noga nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
    Pėrgjigje: 6
    Postimi i Fundit: 06-09-2012, 10:37 PM
  2. Sygjerim mbi Reality Show BBA
    Nga labja nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
    Pėrgjigje: 6
    Postimi i Fundit: 09-01-2011, 11:01 PM
  3. Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 08-11-2009, 05:18 PM

Etiketat pėr kėtė Temė