Receta Gatimi

Apple: 3 Milion shkarkime te Mountain Lion


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  23

  Smile Apple: 3 Milion shkarkime te Mountain Lion


  Sipas faqes Cupertino, Apple ka arritur nje tjeter sukses me Sistemin e ri Operativ te leshuar se fundmi, Mac OS X Mountain Lion, duke cuar keshtu numrin e shkarkimeve ne 3 milion brenda kater ditesh pas lansimit te tij. Edhe cmimi ka luajtur nje rol kyc ne suksesin e Mountain Lion i cili kushton vetem 20 dollare me 200+ vecori te reja te integruara ne sistem. Kjo liste perfshine perparesi te medha si Notification Center (qendra e lajmerimeve) dhe Air Play Mirroring (te shikosh permbajtjen e Mac OS X Mountain Lion ne nje Apple TV).

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33
  Perdoruesit e Mac qenkan te gjithe maniak

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Po ajo ja vlen pa

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Apple lanson Mac OS X Mountain Lion (Video)
  Nga vaaldr1n nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-07-2012, 08:37 PM
 2. A do te leshohet Mountain Lion ne Qershor ?
  Nga vaaldr1n nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-05-2012, 10:54 PM
 3. Mountain Lion vetėm online
  Nga vaaldr1n nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 10:36 PM
 4. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-02-2012, 09:06 PM
 5. Apple: 1 Milion shkarkime te Lion ne diten e pare
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-07-2011, 07:17 PM

Etiketat pėr kėtė Temė