Posta e re nga Microsoft - Outlook.com


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Thumbs up Posta e re nga Microsoft - Outlook.com

  Receta Gatimi

  Microsoft ka prezantuar sot pamjen e re te postes elektronike. Ajo ka dhe nje emer ndryshe nga Hotmail apo Live siē jemi mesuar ta quajme. Outlook.com mund te rregjistroni dhe emalin tuaj me kete prapashtese, pershembull: [email protected]  foto mashable
  Kjo pamje ngjan shume me Mail App ne Windows 8. Rezervo nje llogari ne Outlook.com

  Video direkt nga Outlook:  Me ne fund Microsoft e kuptoj se ēfare duhet!!! Mendoni se eshte vone?! A do beje konkurrence Gmail me keto ndryshime?!

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  tani e provova dhe ishte shum e mire

  Por 1 pyetje kam; un e kam e-mail adresen me LIVE, @live.at dhe do duhet te hap tjeter per te patur mundesi perdorimi te kesaj Outlook.com ?

  Me heret u futa log in me ate qe kam dhe funksionoi, por them ne te ardhmen do jet keshtu ?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Posta eletronike - Windows Live Mail
  Nga anonymus nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 06-03-2013, 11:47 PM
 2. Microsoft shton Facebook nė Outlook
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-07-2010, 04:42 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-03-2009, 02:20 PM
 4. Konfigurimi E-mailit ne Microsoft Outlook
  Nga nigji nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-07-2008, 03:44 PM
 5. [TUT] Si tė konfigurojm posten e-mail nė Outlook
  Nga Lirenti nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-02-2007, 08:26 AM

Etiketat pėr kėtė Temė