Ēantat e Yjeve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up Ēantat e Yjeve

  Receta Gatimi

  Michelle Williams: Cante ne forme te librit, Olympia Le Tan Book Clutch

  Cmimi: 1085 Euro.

  Victoria Beckham: Shoulder Bag (cante krahu)

  Cmimi: 1800 Euro

  Harper-Bag, canta e re qe Victoria e emeroi sipas vajzes se vet

  Canta Alexa Bag (emri nga It-Girl Alexa Chung) nga prodhuesi britanez Mulberry

  Cmimi: 1000 Euro


  Canta e punuar nga kengetarja Lana Del Rey, Del Rey-Bag (cante) se shpejti do te futet ne listen e "Cantave qe duhet t`i keni"

  Canta PS 1 nga Proenza Schouler mbahet nga VIP-te si: Leighton Meester, Kirsten Dunst dhe Jennifer Garner me shume dashuri.

  Cmimi: 1600 Euro


  Reed Krakoff po i terheq shume femrat ne Amerike. Canta Reed Krakoff Boxer kushton 1500 euro

  Canta Céline Luggage Tote i ka bere edhe Yejt si Nicole Richie, Alessandra Ambrosio dhe Dakota Fanning te cmenden pas saj.

  Canta Miu Miu Coffer

  Koleksioni i Yayoi Kusama per Louis Vuitton

  Canta me lekure krokodili me mburrje kushton 39.000 dollare, emri i saj eshte The Row, dizajnuar nga binjaket Olsen

  Cilat nga cantat ju pelqeu me shume ? Cilen do merrnit pa pyetur fare ? (femrat kuptohet)

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Ooooooooo sa te bukura qe jane!.......

  canta klasike...shume te leztshme...ama dhe cmimin marshallah e kane

 3. #3
  EXTREMI Maska e ani milan
  Anėtarėsimi
  Jul 2012
  Vendndodhja
  ELBASAN ALBANIA
  Postime
  4
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  snuk me pelqenka me thon te drejten.

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Belaa
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  `BeRat ♥
  Postime
  88
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Sme ngjiten dhe aq shum kto cantat se modelet jo e joooo

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  mua nuk me pelqyen dhe aq ......

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  shum koti ....
  pa shije fare kta vipat

 7. #7
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Belaa Lexo postimin
  Sme ngjiten dhe aq shum kto cantat se modelet jo e joooo
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  mua nuk me pelqyen dhe aq ......
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  shum koti ....
  pa shije fare kta vipat  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ani milan Lexo postimin
  snuk me pelqenka me thon te drejten.

  te katra keto nuk i pelqyen cantat


  nuk merni vesh ju goca


  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Ooooooooo sa te bukura qe jane!.......

  canta klasike...shume te leztshme...ama dhe cmimin marshallah e kane

  dhe ja ku del nje njeri i cuditshem qe i pelqen

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  he ti zoteri i nderuar pa na thuaj pak ty kush tpelqen mshum ?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēantat trendy tė vjeshtės
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-09-2012, 09:30 PM
 2. Si te zgjedhim cantat e plazhit?
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-06-2012, 11:36 AM
 3. Ēantat qė rrisin elegancėn dhe disponimin tuaj
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-06-2011, 09:43 AM
 4. Femijeria dhe rinia e yjeve
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 07:11 PM

Etiketat pėr kėtė Temė