Receta Gatimi

Perdhunon kusheriren, pranga 21-vjecarit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Perdhunon kusheriren, pranga 21-vjecarit

  E Hene, 24 Dhjetor 2007

  Nje 21-vjecar, nga kryeqyteti, dyshohet te kete perdhunuar vajzen e dajes mbremjen duke u gdhire dita e djeshme ne fshatin Valias, te rrethit te Tiranes. Arian Arixhiu eshte arrestuar paraditen e djeshme, pas denoncimi ne polici te bere nga vajza e demtuar me inicialet E. C., 18 vjece. Ajo tregoi perpara uniformave blu se ngjarja ka ndodhur dy dite me pare, ne banesen e saj, ne fshatin Valias. Kusheriri kishte shkuar ne shtepine e dajes se tij dhe kishte gjetur aty vajzen e re, e cila ishte vetem. E demtuara ka treguar se djali i halles ka perfituar nga rasti per te kryer marredhenie seksuale, duke ushtruar dhune mbi vajzen e pambrojtur. Por, pas ngjarjes, vajza iu eshte drejtuar uniformave blu, ku ka bere denoncimin. Disa ore me pas eshte vene ne pranga dhe autori i dyshuar i kesaj ngjarjeje, Arian Arixhiu.

  Gjithcka ka ndodhur rreth ores 10:30 minuta te dy diteve me pare, ne Valias, te Tiranes, kur e reja E. C., ishte ne shtepine e saj. Per vizite i ka shkuar kusheriri i saj, i cili eshte ulur ne nje nga dhomat e shtepise. "Erdhi ne shtepi dhe me detyroi me dhune qe te kryenim marredhenie seksuale", mesohet te kete thene para agjenteve te policise, 18-vjecarja E. C., qe ka bere denoncimin, se bashku me familjaret e saj. Vajza i ka treguar policise se, pasi ka vene re se ne banese nuk ndodhej njeri tjeter pervec 18-vjecares, kusheriri ka filluar te ushtroje dhune mbi te, duke i kerkuar te kryenin marredhenie seksuale. Kundershtimi i vajzes nuk e ka stepur Arixhiun qe dukej i vendosur te kryente marredhenie seksuale me dhune me te. Pasi ka ikur 21-vjecari, vajza i eshte drejtuar Komisariatit numer 5, qe ka zonen nen mbikeqyrje, duke bere denoncimin dhe duke akuzuar djalin e halles per perdhunim.

  Hetimet ne lidhje me kete denoncim jane marre nga Sektori i Krimeve te Renda, ne Policine e Tiranes, qe kane marre deshmine e vajzes dhe kane vene ne pranga per pak ore dhe autorin e dyshuar, Arian Arixhiun. Policia ka ngritur mbi 21-vjecarin akuzen e "kryerjes se marredhenieve seksuale me dhune", ndersa eshte shoqeruar ne ambientet e Policise se Tiranes, ku diten e neserme do dale para Gjykates se Tiranes, e cila do te caktoje masen e sigurise per te. Policia e kryeqytetit tha dje se 21-vjecari rezultonte i denuar dhe me pare per "shfrytezim prostitucioni", cka pritet te rendoje poziten e tij perpara togave te zeza.

  08 dhjetor 2006

  Akuza per shfrytezimin e te mitures

  Arian Arixhiu ka rene ne pranga rreth nje vit me pare, se bashku me nje vajze tjeter, 23 vjece, me iniciale V.F. Dy te rinjte jane akuzuar per shfrytezimin per prostitucion te nje vajze 14 vjece. Ne Gjykaten e Tiranes, gjate mases se sigurise, Arixhiu ka pretenduar se ishte i dashuri i 23-vjecares dhe ne castin e arrestimit ata ndodheshin bashke, por jo ta kete detyruar ate te ushtroje prostitucion. Ndaj Arixhiut gjykata la ne fuqi akuzen e "shfrytezimit te te miturave per prostitucion". Policia tha se nuk dihet se ne cfare rrethanash eshte liruar nga burgu 21-vjecari, pasi akuza ne ngarkim te tij parashikonte nje denim prej 7-15 vjet burgim.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Perdhunon kusheriren, pranga 21-vjecarit

  nuk po i shofim me syte? por dhe policia qe duhet ta mbaj ne burg kete indivit zero.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pershendetje per kusheriren
  Nga klau nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 23-03-2011, 06:41 PM
 2. Perdhunoi 5 te mitura, pranga 70-vjecarit italian
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-03-2009, 09:38 PM
 3. Abuzoi me te mituren, pranga 70-vjecarit
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-02-2008, 03:00 PM
 4. Perdhunimi i femijes, pranga 40-vjecarit
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-01-2008, 09:15 PM
 5. Perdhunon mbesen 10-vjece.
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 17-10-2007, 01:43 PM