HD Wallpapers krijuar nga une


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Foto HD Wallpapers krijuar nga une

  Receta Gatimi

  Ky eshte punimi im i pare ne photoshop i nje Wallpapers


  Shkarkoe ne HD nga Depositfiles
  http://depositfiles.com/files/vfh2vhe49?redirect  Shkarkoe ne HD nga MediaFire
  http://www.mediafire.com/?n312u9m9ff899lv


  Shkarko materialet qe kam perdorur Depositfiles
  http://depositfiles.com/files/w9py2gz7u

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Bukur ...

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Ja dhe nje punim tjeter te krijuar nga une ne HD  Shkarkoe ne HD nga Depositfiles
  http://depositfiles.com/files/4i4xlobj5?redirect

  Shkarkoe ne HD nga MediaFire
  http://www.mediafire.com/?tk6nq67q5sv7iaj

  Shkarkoe ne HD nga megashare
  http://www.megashare.com/4497507
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga argent; 23-08-2012 mė 10:14 PM. Arsyeja: linket

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  shume e bukur


 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  faleminderit Ariol me behet qefi qe i keni pelqere

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum te bukura qenkan

 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Shume te bukura,por ngarkoj ne ndonje filehost si Mediafire.

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  por ngarkoj ne ndonje filehost si Mediafire.
  se kuptova kete Kliton e ne Mediafire jane

  - - - Updated - - -

  Faleminderit me behet qefi qe mi pelqeni

 9. #9
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  nuk e pashe qe i kishe ngarkuar dhe ne mediafire,pashe vetem depositfiles ,shkarkohen me kollaj,jo per gje.

 10. #10
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Shum bukur, bravo

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Shume bukur i ke punuar! Nisesh nga zero?

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Nisesh nga zero?
  Jo fare nga zero por mar nje Wallpapers per baze e punoi mbi te

 13. #13
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Video 1


 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Urime pėr punimet.Tė uroj suksese.

 15. #15
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  shume te bukura te dyja, vetem nje gabim te vogel ne shkrim tek e dyta, ke shkruar "argent desing", duhet "argent design"...

 16. #16
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kush ka iPhone, ju sygjeroj 2 aplikacione te mira per Wallpapers:

  1 Zedge
  2 Pimp Your Screen

  i gjeni falas ne App Store!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Automobili mė i vjetėr nė botė - i krijuar nė vitin 1884
  Nga Erinaa nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-08-2013, 12:49 AM
 2. Pije - Cocktail: Uiski i krijuar nga urina
  Nga labja nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 27-05-2013, 12:51 PM
 3. Vegel per te krijuar Layout CSS online
  Nga iWeb nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-07-2011, 07:47 PM
 4. Imazhe te krijuar me Shkronja!
  Nga MAJDI nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-06-2010, 12:21 AM