Sygjerim


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Noga
  Anėtarėsimi
  Aug 2012
  Postime
  24
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Sygjerim

  Receta Gatimi

  Sygjeroj qe ato lajmet tek Portali te perditsohen pasiqe kishte ngjarje qe kishin ndodhur me shum se para 3 muajve Nė ethe pėr Ronėn dhe Arbėrin

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Jemi disi me munges "Autoresh"!

  Faleminderit

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  autore ka plote por na mungon e drejta .

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aliu Lexo postimin
  autore ka plote por na mungon e drejta .
  me fal qe ta citova mesazhin, por qe the "na mungon e drejta", ajo nuk mungon!

  Te gjith mund te shkruajme nje artikull apo ta perkthejme nga nje faqe e huaj, pa patur nevoje qe ta kopjojme nga faqet tjera shqiptare, pasiqe edhe ato i perkthejne vete!

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aliu Lexo postimin
  autore ka plote por na mungon e drejta .
  Mund ta postoni ne fillim ne forum, dhe stafi mund ta promovoj si artikull ne faqe te pare!

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Administratori Lexo postimin
  Mund ta postoni ne fillim ne forum, dhe stafi mund ta promovoj si artikull ne faqe te pare!
  mesa di autor quhet ai qe e ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ndoshta mungon ideja se per cfare autoresh eshte fjala.?

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kush do te futi artikujt e tij ne portal (jo copy/paste) te me kontaktoj me mesazh privat!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. [Sygjerim] Temat e marra nga faqet e tjera
  Nga vaaldr1n nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 08-09-2012, 12:31 PM
 2. Sygjerim mbi Reality Show BBA
  Nga labja nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 10-01-2011, 12:01 AM