LAJM BOMBE...Barcelona e Messit ndeshje miqsore per 100 vjetorin ne Vlore.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 21
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Noga
  Anėtarėsimi
  Aug 2012
  Postime
  24
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  LAJM BOMBE...Barcelona e Messit ndeshje miqsore per 100 vjetorin ne Vlore.

  Receta Gatimi

  camp-nou-stadium08.jpg

  Njė lajm qė pritet tė ngjallėe shumė reagime, dhe pse jo nostalgji tek tifozėt shqiptarė. Nė kuadrin e 100-vjetorit, nga qyteti i Flamurit, Vlora, duket tė vijė njė dhuratė e madhe pėr sportėdashėsit vlonjat dhe tė tė gjithė Shqipėrisė.

  Tė mėrkurėn nė mesditė pėrfaqėsues tė klubit tė Barcelonės, kanė vėzhguar ambientet e stadiumit Flamurtari. Ky stadium ėshtė rikonstruktuar dhe nė kėtė sezon do tė ketė mundėsinė tė zhvillojė edhe ndeshje nė mbrėmje nėn ndriēimin e prozhektorėve.

  Inspektimi i zyrtarėve tė klubit katalanas duket se ka tė bėjė me njė ndeshje miqėsore qė pėr momentin duket ende si pjesė e imagjinatės, ajo mes vendasve tė Flamurtarit dhe Barcelonės sė madhe. Duket se ata pas vizitės i kanė konsideruar ambientet e brendshme tė stadiumit si normale pėr akomodimin, pėr 90 minuta, tė njė prej klubeve mė tė mėdha europiane dhe mė spektakolare tė momentit si Barcelona e Lionel Mesit.
  Ngjan si njė ėndėrr, por nė kėto momente pėrfaqėsuesit e Barcelonės janė nė njė takim me kryetarin e Bashkisė sė Vlorės dhe njėkohėsisht presidentin e Flamurtarit, Shpėtim Gjika, ku po diskutohet rreth mundėsisė sė zhvillimi tė kėsaj ndeshjeje historike.

  Shpresat nė ambientin vlonjat janė shumė tė mėdha qė njė gjė e tillė tė realizohet, megjithatė, ende nuk ka njė konfirmim zyrtar. Nėse vėrtetė ndodh realizimi i njė ndeshjeje tė tille, ajo do tė realizohet brenda muajit nėntor, nė kuadėr tė festimeve tė 100-vjetorit tonė tė Pavarėsisė, nė qytetin e Pavarėsisė

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Mendoj se ka per te ardhur Barcelona meqe se esht me rastin e 100 vjetorit, po ishalla nuk na ikin dritat prap si ne ndeshjen me realin.

  po pse mos te vijn ne lushnje keta po ven ne vlor

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e Noga
  Anėtarėsimi
  Aug 2012
  Postime
  24
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Ket pytje bja Ismail Qemalit pse nuk e ngrite flamurin nlushnje po nvlor

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  WoW ...sa te privilegjuar ne or aman

  Nuk presim asnje vizitor nga qytetet e tjera ate dit ...;p;p

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ama ai stadiumi i vlores cop cop

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  paramendoje, vjen Barcelona e une s`mundem

  f**k life

 7. #7
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  ama ai stadiumi i vlores cop cop
  Jo cop cop por per turp te zotit

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Noga Lexo postimin
  Ket pytje bja Ismail Qemalit pse nuk e ngrite flamurin nlushnje po nvlor

  Ore po nuk e di ti qe deshem ne dhe e lam Ismailin te shkonte ne vlor, se po te donim e kishim len se kishim nxjer fare kur ngeci me karroc atje ne balt, dhe cfar do bente ai donte apo sdonte do e ngrinte ne Lushnje

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Jo cop cop por per turp te zotit

  - - - Updated - - -
  Ore po nuk e di ti qe deshem ne dhe e lam Ismailin te shkonte ne vlor, se po te donim e kishim len se kishim nxjer fare kur ngeci me karroc atje ne balt, dhe cfar do bente ai donte apo sdonte do e ngrinte ne Lushnje
  ue ue ue ue , kjo esht te vesh duart ne kokee , e ti ckulesh ca ke siper
  pse ka stadium lushnja o tu befsha ???????? PPPP

  qe ta dini juu...po qe ta dinii....stadiumi po rikonstruktohet . dhe mos na beni sikur jetoni ne mes te parisit ....jemi ne shqiperiiii

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ue ue ue ue , kjo esht te vesh duart ne kokee , e ti ckulesh ca ke siper
  pse ka stadium lushnja o tu befsha ???????? PPPP

  qe ta dini juu...po qe ta dinii....stadiumi po rikonstruktohet . dhe mos na beni sikur jetoni ne mes te parisit ....jemi ne shqiperiiii
  rikonstruktohet the para 1 jave isha ne vlor e pash sa bukur ishte ber

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  rikonstruktohet the para 1 jave isha ne vlor e pash sa bukur ishte ber
  ore majdi...mos i trego te tera ca shikon...oooo ky >.<

  esht prishur pak pjesa para sheshit te flamurit....e vertet....por po pergatitemi per festa ore....ku mer vesh ti

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ore majdi...mos i trego te tera ca shikon...oooo ky >.<

  esht prishur pak pjesa para sheshit te flamurit....e vertet....por po pergatitemi per festa ore....ku mer vesh ti
  O per fest po do festojm do vim andej

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Do ju presim....ate dit do bejm paqe te gjith

 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Do ju presim....ate dit do bejm paqe te gjith
  Do dalesh me flamur ne dor eee

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Do dalesh me flamur ne dor eee
  pse pyet ti ...qe te me identifikosh me leht ??

 15. #15
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  pse pyet ti ...qe te me identifikosh me leht ??
  Po , po flamurin do ta kesh te vecant qe te dallohesh

 16. #16
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ue ue ue ue , kjo esht te vesh duart ne kokee , e ti ckulesh ca ke siper
  pse ka stadium lushnja o tu befsha ???????? PPPP

  qe ta dini juu...po qe ta dinii....stadiumi po rikonstruktohet . dhe mos na beni sikur jetoni ne mes te parisit ....jemi ne shqiperiiii
  Pse e ke par stadiumin ti, lushnja e ka stadiumin si bernabeu

  do vesh ne stadium po u beti ndeshja

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kismett kismet ....te jemi shendosh ...;p;p
  po ti ?

 18. #18
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Kismet te jemi shendosh

 19. #19
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ca jan keta te shendosh keshtu mo mos hani shum hahahaa

 20. #20
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  o.O si vajti ky muhabet? ishte ndonje nga ato te 1 prillit apo do behet?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Kėrkonin bombė, por gjetėn njė tė porsalindur
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-11-2012, 05:48 PM
 2. Sbesoj Se keni pare nje ndeshje futbolli te tille Mos e Humbisni .Hahahaha
  Nga abdullah92 nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 19-11-2011, 06:02 PM
 3. Ēiklisti bėri ndeshje me antilopėn (Video)
  Nga gjendar nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-10-2011, 10:01 PM
 4. 36 kartonė tė kuq nė njė ndeshje futbolli
  Nga lovee nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-03-2011, 11:46 AM
 5. Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 29-05-2009, 10:17 AM