Receta Gatimi

Led foto GIF


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Foto Led foto GIF

  Dikush do deshte nje foto GIF si kio  1)Atere sju mbetet gje po ta zbrisni projektin ne Adobe After effect
  Proiecti eshte ne rar per mos u demtuar ne hostet qe e kam vendosur

  Download

  mediafire
  http://www.mediafire.com/?ef0g3ij4m9x733x

  depositfiles
  http://depositfiles.com/files/n972mtt4g?redirect

  megashare
  http://www.megashare.com/4502635

  Pasi ta keni apur proiectin ne Adobe After effect
  Ndryshoni vetem 2 textet qe jane, Dhe vendos textin qe ju deshironi.
  Per ata qe dine pak nga Adobe After effect eshte kollai fare,
  Dhe me pas krijoeni ate ne video.

  2) Per ta kethyer ne gift shikoni kete tutorial,
  Kujdes Pasi te keni importuar videon ne Photoshop?
  Krijoni nje background te zi
  Per 3 veta e pare qe se bejn dot kete foto dhe duan nje te tille
  te lene nje koment me textin qe ata duan dhe do ja u krijoi une
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga argent; 24-08-2012 mė 06:38 PM. Arsyeja: regullim

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga argent Lexo postimin


  Per 3 veta e pare qe se bejn dot kete foto dhe duan nje te tille
  te lene nje koment me textin qe ata duan dhe do ja u krijoi une

  Be nje me emrin olsi

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Be nje me emrin olsi


  Shkarkoe nga mediafire ne rar ke (videon dhe foton)
  http://www.mediafire.com/?1sd8q4rn1tvh3nj

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Shume e bukur kjo! flm

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto ēiftesh - Dashuria ne Foto!
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 21-04-2015, 09:04 PM
 2. Foto Kuq e Zi!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 01-09-2012, 11:37 PM
 3. Zbulohen foto te Sony Xperia Mint (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-07-2012, 08:33 PM
 4. Rihanna, foto seksi pėr Armanin (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 11:33 AM
 5. Foto 3D, etj
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 02-02-2009, 05:20 PM