Receta Gatimi

Hoteli i ri luxoz ne Wien


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Wink Hoteli i ri luxoz ne Wien

  Nje nate ne Hotelin e ri luxoz ne Wien e fillon cmimi prej 550 Euro. Ne shtator do te behet hapja solemne.


  Me shume magjepje eshte hapur Pallati i ri me pese yje Ritz Carlton ne Schubertring te Wien-es. Kush ka deshiren dhe parate e vogla , mund te kaloje nje nate ne Hotelin luxoz duke filluar prej 550 euro nata.

  Disa foto te Hotelit:
 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  ējan ata dy perpara te dera mo! Sa ja prishin imazhin... 550 Euro per dy fytyra te shemtume! hahaha!

  Paska nje Desing Ultra!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  haha Chef, ato te presin me duar hapur

 4. #4
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  ējan ata dy perpara te dera mo! Sa ja prishin imazhin... 550 Euro per dy fytyra te shemtume! hahaha!

  Paska nje Desing Ultra!
  hahaha ata dy me te vertet qenkan katastrof

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Unikkatil - Kuq e Zi (feat. Klepto) @Wien - Austria
  Nga vaaldr1n nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-11-2012, 04:33 PM
 2. Televizoret luxoz me 70, 75 dhe 84 inē
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-10-2012, 10:28 PM
 3. Foto: Japoni, hoteli pėr njerėz… tė vdekur
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-09-2011, 06:48 PM
 4. Hoteli i pare ne hapesire
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 05:47 PM

Etiketat pėr kėtė Temė