Receta Gatimi

Pyet 100 vetė dhe bėj siē din vetė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25

  Komente Pyet 100 vetė dhe bėj siē din vetė

  Cfare mendimi keni per ket' thenje ?

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e rrahgegja
  Anėtarėsimi
  Sep 2011
  Postime
  56
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  me mngu mu se vet kerkon

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  ne fakt esht pyet 7-8 e bej si di vet ( se 100 skemi ku i gjejm )
  Qe te ecesh ne baz te kesaj shprehje duhet te kesh arrit nje pjekuri mendore....te jesh i aft ti marresh vet vendimet per jeten tende !...
  Pjeserisht Jam dakort sepse...cdo njeri flet sipas interesit te vet.....
  Por jo gjithnje duhet ndjekur kjo "keshill" sepse egziston dhe nje tjeter qe e rrezon ...qe eshte "Sa te rrosh do mesosh" .
  Ndaj , ndonjeher eshte mir te ndalesh...e te degjosh dhe ata qe din me shume...sidomos prindrit...qe kurrsesiiii sta duan te keqen !!

 4. #4
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Ne ketej e themi pyet 7 - 8 dhe bej sic di vet, po normale qe do besh sic di vet por edhe mendimi i tyre duhet mar parasysh

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Faleminderit per kshillat (:

  nga1her i pyet 7 - 8 ose 100 por prap vepron gabim... :/:/

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si ta besh nje djal per vete...
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 13-05-2013, 12:33 AM
 2. Nuk e dini ku i leni ēelėsat? Filloni tė flisni vetė me vete
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-04-2012, 08:43 PM
 3. nifar nifar vete vete....
  Nga abdullah92 nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-11-2011, 03:58 AM
 4. Si ta besh nje femer per vete....
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-03-2011, 01:32 PM

Etiketat pėr kėtė Temė