Perdoruesja me e vjeter e Facebook mund te jete nje grua 108 vjecare nga California


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Talking Perdoruesja me e vjeter e Facebook mund te jete nje grua 108 vjecare nga California

  Receta Gatimi


  Te gjithe jemi ne Facebook, por a e keni menduar ndonjehere se kush mund te jete perdoruesi/ja me i/e vjeter ne Facebook ? E pra kesaj pyetje duket qe i ka dhene pergjigje nje grua e moshuar (108 vjec) nga shteti i Californise ne Amerike. Ajo jo qe eshte vetem perdoruesja me e vjeter ne Facebook, por ajo eshte edhe personi i pare i cili ka vizituar zyrat e kompanise ne Vilen e famshme Silicon te Californise. Duke u bazuar tek infot e saj ne profilin e Facebook, ajo ishte diplomuar ne vitin 1932 ne Kolegjin e Occidental ne Los Angeles. Tani ajo jeton ne Mentol Park.
  Lily Strugnell eshte perdoruesja me e vjeter ne Facebook e cila konfirmon te jete 108 vjec dhe qe renditet si perdoruesja me e vjeter e rrjetit socjal me te madh ne bote. Zedhendesja e Facebook, Sheryl Sandberg ka ndare fotografine me lart qe e ka bere me Lily-n dhe Themeluesin e Facebook, Mark Zuckerberg.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  kushedi i mer ne qaf djemt ne facebook kjo

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  kushedi i mer ne qaf djemt ne facebook kjo
  hahahahha Majdi tamon

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  nuk dine me se cfare ti bejne fcb me

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Zbulon ne facebook dasmen e burrit me tjeter grua !!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 12-03-2012, 06:50 PM
 2. Chat i Facebook - Si te rikthesh modelin e vjeter!
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-07-2011, 10:40 PM
 3. 5 Gjerat qe mund te bejme ne CD-te e vjeter!
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-05-2010, 08:55 AM
 4. Ndėrroi jetė gruaja mė e vjetėr nė botė
  Nga MAJDI nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-05-2010, 10:48 PM
 5. Ja se cfare mund te beni me pjeset e kompjuterit te vjeter
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-03-2010, 08:54 AM

Etiketat pėr kėtė Temė