Shitet Fabrikė pėr prodhim dhe pėrpunimin e Inoks dhe AluminFabrika ėshtė e shtrire nė 12-mije metra katror hapėsirė. Ofron makineri bashkohore pėr pėrpunimin e Inoksit dhe Aluminit si dhe tė gjithė aksesoret pėr kangjella, shtylla dhe tubo.

Ndėrtesa ka njė shtrirje prej 3 mije metra katrorėsh ku jane tė instaluara tė gjitha makinerit te ndara nė reparte dhe magazina qėndrore.

Pėr informacione tė mėtejshme kontaktoni nė numrat e telefonit:

Tel: (+355) 69 40 23553

ose

Email: live @ lirenti.com