Ronaldo Thyen Rekord


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Noga
  Anėtarėsimi
  Aug 2012
  Postime
  24
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Ronaldo Thyen Rekord

  Receta Gatimi

  Ronaldo ka thyer rekorde te ndryshme por kesaj radhe thyen nje rekord qe eshte i veshtir per tu thyer
  Ronaldo 5 her radhazi mer pjes ne ceremoni ku lajtaret e barcelones fitojn Qmime

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ky shume te forta le! Si skam simpati fare, por ato leket e tij te marrin me qaf!

 3. #3
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Me hile ja bejn Ronoldos, jo gjithmon e kan merituar ata te Brcelones

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Unikkatili nuk ndalet, thyen rekorde
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 11:02 PM
 2. Nėse thyen krahun, “thyen” edhe trurin
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-01-2012, 01:47 PM
 3. StarCraft 2 thyen rekord tė shitjes
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-08-2010, 12:26 PM
 4. Per te fituar 8 cm gjatesi, thyen kembet
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-05-2009, 10:34 PM