100 Vjet Pavarėsi:1912- 2012 - Sfonde per kompjuter


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Foto 100 Vjet Pavarėsi:1912- 2012 - Sfonde per kompjuter

  Receta Gatimi

  Fotografi per 100 Vjetorin e Pavarėsisė!  thjesht....

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  po shqiponjen ku e ke apo ma ke len mua ta bej

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  bukur duket, por dicka me Shqiponjen, harten, dicka e tille besoj se do dale fantastike!

  - - - Updated - - -

  edhe kjo e bukur duket (: 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ja disa te tjere...

  v2.

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kjo e Google duket shum e bukur

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Shume te bukura,fantastike te gjitha.

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Google shum nice duket

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Dhe kjo me pelqen!


 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Dhe kjo me pelqen!

  mezi po pres ta shoh Google keshtu! <3 <3

 10. #10
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  E Ice sma merr mendja ta bejn ashtu,perderisa akoma nuk ka google.al

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Shum te bukura kto une e zgjodha ate te paren njeher

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  E Ice sma merr mendja ta bejn ashtu,perderisa akoma nuk ka google.al
  po ama ai peticioni s'eshte bere me kot!!

  Kur mora nje e-mail 2 jave me pare mendoj, me dukej qe thoshte se ishte arritur numri qe google kerkonte!

  Tani besoj qe me 28 Nentor GOOGLE do behet Kuq e Zi!

  Me sa di une Google ne te gjith boten do behet ashtu!

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Shqiptarja.com ka shkruajtur se mund te zgjidhet Doodle jon hahaha!

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  mezi po pres ta shoh Google keshtu! <3 <3
  kjo qeka fantastike.... bravo ati qe e ka bere

 15. #15
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24


  Kodi:
  http://www.mediafire.com/view/?31r8xiyvrc24y2n

 16. #16
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Le ta bejme edhe Facebook-un Kuq e Zi!


  Shkarko foto profili: http://i.imgbox.com/adilxu5E.jpg

  Shkarko foto kopertine: http://i.imgbox.com/acnsPVpc.jpg

 17. #17
  Google Shqip: 100 Vjet Pavarėsi

  google.jpg

  - - - Updated - - -

  Google Shqip: 100 Vjet Pavarėsi

  google.jpg

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Konkursi Fotografik - 100 Vjet Pavaresi
  Nga Administratori nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 24-05-2012, 07:14 AM
 2. Sfonde per Kompjuter nga Lirenti.com
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 121
  Postimi i Fundit: 10-06-2011, 09:52 PM
 3. 96 vjet drejtesi, Topi ben apel per pavaresi
  Nga Kliton nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-05-2009, 03:33 PM

Etiketat pėr kėtė Temė