Receta Gatimi

Sonte: SHQIPERI - Qipro


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Zemer Sonte: SHQIPERI - Qipro

  Sonte do te luaje Kombetarja kunder qipros ne oren 20:30 ne Stadiumin "Qemal Stafa" ne Tiranė.

  Veē fitore, asgje tjeter!!!

  Tifozat Kuq e Zi do tė jenė aty....eja edhe ti!

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Sonte dy rrug kemi o fitore o fitore

  do i shkaterrojm them un te pakten 4-0

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  YEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!! Ma ka knaq zemren breee!!!

  SHQYPNI ETNIKE!!! 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Dhe si doli rezultati ?

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Dhe si doli rezultati ?
  3 me 1

  Ishaaallah!!! Edhe zvicren e lodhim ashtu !

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  3 me 1

  Ishaaallah!!! Edhe zvicren e lodhim ashtu !
  Amin Bravo Shqipes

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Zemer

  Ja edhe Super Goli i Bogdanit

  Kodi:
  https://www.facebook.com/photo.php?v=470734396292375
  edhe radhitja ne Tabele: Shqiperia e para!!! 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  KEto ndeshje jane per boteroren ???

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  SA bukur dukemi ne vend te 1

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  KEto ndeshje jane per boteroren ???
  Po! Shqiperia eshte e para tani ne grupin e vet!

  Nese (ska nese, po PO PO POOOO!!!) ta mposhtim edhe zvicren dhe besoj e kemi siguruar Kuq e Zi midis brazilit!

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Prit se eshte shpejt per te qene ne vendin e pare! Gjithmon keshtu nisemi ne!


  Gjithesesi urime per Kombetaren!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sonte...
  Nga URTESIA nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 94
  Postimi i Fundit: 28-10-2015, 11:36 PM
 2. Ēfare embelsire hengret sonte?
  Nga ReniX nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 117
  Postimi i Fundit: 14-01-2014, 09:45 PM
 3. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 13-12-2012, 01:00 PM
 4. Sonte Danimark - Shqiperi ,jepni komentet tuaja
  Nga bledi1 nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 02-04-2009, 09:33 PM
 5. Shikoni Shqiperi - Hungari sonte ora 20:30
  Nga ReniX nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 29-03-2009, 09:12 AM

Etiketat pėr kėtė Temė