Gjej ndryshimin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Angry Gjej ndryshimin

  Receta Gatimi

  Eshte per te ardhur keq kur shikon kombetaren Shqiptareme kete uniforme
  Die kombetaria Shqiptare ne ndeshjen me Zvicren ku humbi 2-0
  U paraqit me uniforme te bardhe me shirita te blu
  nje skandal per mendimin tim nga Federata jone dhe atyre qe e kan menduar kete
  sepse uniforma eshte njejte me ate te kombetares Greke
  pa asnje dallim te vogel shikoni fotot me posht  Po pse federata Sqiptare nuk ka dizenjuar nje bluze te njejte me shirita KUQ e ZI
  Dhe me logon e 100 Vietorit te pavarsis
  Sepse sipas Armando Duka E Sali Berisha ne 2020 flamurin kombetar do ta kemi keshu  Sepse e detin po ja falim Greqise

 2. #2
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Qyqaaaaaaaaa, mos o Zot............

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  sme pelqeu as mua ai ndryshim i fanellave! Ndersa sa i perket Flamurit Kuq e Zi, me mend ne koke ata nuk e nderrojne!!

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  ndryshimi vetem numri 15

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gjej te verteten!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 13-10-2013, 11:38 PM
 2. Mire se ju gjej!
  Nga Irma77 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 27-05-2012, 02:18 PM
 3. Mire se ju gjej Lirenti.Com
  Nga mondi26 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 06-06-2010, 04:21 PM
 4. mire se ju gjej
  Nga 3r1k0 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-04-2010, 02:52 PM
 5. Mire se ju gjej!
  Nga maratonomaku nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 05-02-2009, 09:45 PM