Receta Gatimi

Portal Mjekesor


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Direktori 10% Maska e Direktori
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  52
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12

  Ide Portal Mjekesor

  Pershendetje komunitetas te keti forumi, se pari ju pershendes e shpresoj qe nuk preka ndonje nga rregullat e forumit tuaj.
  Ajo qe une deshta te shpalos para jush eshte nje Portal Mjekesor qe eshte hap diteve te fundit, portali eshte i teri ne shqip, shkrimet shkruhen nga indivit te ndryshme duke fillu nga profesor te mjekesise e deri tek studentet e kesaj lamije, shkrimet jane prone e pergjegjesi e jona, shkrimet vihen per here te pare tek ne, te perkthyer nga gjuhe te tjera apo te marre nga materiale shkollore. Vizioni yne eshte vedisim qendrim afer ndaj popullates tashme pak te informuar rreth agjenteve rrethues pra per te mirat dhe te keqiat e produkteve qe konsumojne vazhdimisht( mendimi yne). Pa desht te zgjash me shume e te kaloj ne monotoni po e le linkun e Portalit dhe njeher staffi kerkoj ndjese nese shkela ndonje nga rregullat tuaja. Sinqerisht bordi drejtues i Keshilla Mjekesore.
  Linku: www.keshillamjeksore.com

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  Nuk e di nese lejohen reklamimet........por kur behet fjal per mjekesin...besoj se mund te ket dhe tolerime...se te gjithve na hyn ne pune .
  I hodha nje sy faqes dhe me pelqeu shum

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Nuk e di nese lejohen reklamimet........por kur behet fjal per mjekesin...besoj se mund te ket dhe tolerime...se te gjithve na hyn ne pune .
  I hodha nje sy faqes dhe me pelqeu shum
  besoj qe edhe mua sme ka ngelur qejfi ,kur reklamohet nji faqe shume e dobishme per shume gjera ,por sidomos nga ana shendetsore.

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aliu Lexo postimin
  besoj qe edhe mua sme ka ngelur qejfi ,kur reklamohet nji faqe shume e dobishme per shume gjera ,por sidomos nga ana shendetsore.
  pse ste marr vesh asnjeher un ty o vlla

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  pse ste marr vesh asnjeher un ty o vlla
  e me mire eshte qe te mos te te kuptojne

 6. #6
  Direktori 10% Maska e Direktori
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  52
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Nuk e di nese lejohen reklamimet........por kur behet fjal per mjekesin...besoj se mund te ket dhe tolerime...se te gjithve na hyn ne pune .
  I hodha nje sy faqes dhe me pelqeu shum
  Faliminderit labja !

  U mbush 1 vite qe jemi online, kemi knaqesin kur lexojm shkrime te tilla nga ju, do jemi pranu jush saher qe na kerkoni.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. B45 nė Angli pėr test mjekėsor
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 02:56 PM
 2. Doni tė keni Websitin tuaj? Doni tė instaloni njė portal?
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 12-05-2007, 08:45 AM