Receta Gatimi

Ndermarrja jone kryen keto sherbime


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25

  Talking Ndermarrja jone kryen keto sherbime

  Ndermarrja jone kryen keto sherbime

  • Heqim emocione
  • Fryejme goma te trenit
  • E ruajme kafene qe te mos derdhet
  • I zejme ata qe nuk i zen as gjumi
  • Shesim pete per autostrada
  • Bluajme speca per sonxhuk
  • I ngrijme ata qe kane rene... Ne Dashuri
  • Zgjerojme shoke
  • Ngrehim veshet per ditelindje
  • Bejme rrafsh (po po ashtu eshte) kur eshte gabim
  • Drejtojme banane
  • Bejme qepjen e virgjinitetit me tengel dhe me cik-cak (tengel se di as un ca dmth :/)
  • Saldojme qese plasmasi
  • Rrotullojme antena
  • Perkundim djepa

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Hahaha! Gallat qenkan!

  Drejtojme banane

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  hahaha shum e fort vallaj!

  I ngrehim ata qe kane rene... Ne dashuri!

  (e paskam shkruajtur gabim fjalen aty )

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e valjaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2012
  Postime
  2
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ajajaj shum t'zot qenki ju more

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  eee... Ska me neve!

 6. #6
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Hahahhaah

  Te Forta Fare keto

 7. #7
  i/e rregjistruar Maska e valjaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2012
  Postime
  2
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  bukur shume vec para

 8. #8
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Drejtojme banane
  hahah tani do ha banane te drejta une

 9. #9
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Ice suksese me biznesin looooooooooool

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kryen nevojat personale gjatė ndeshjes
  Nga Erinaa nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 20-04-2011, 10:09 PM
 2. Fragmente nga Jeta Jone!
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-08-2010, 10:57 AM
 3. Disa sherbime kerkimi te ofruara ne google
  Nga 3r1k0 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-04-2010, 07:51 PM
 4. 10 Arsyet pse prishet PC jone
  Nga Kliton nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 16-04-2009, 09:31 PM
 5. Ja se ēfarė ka trupi jone?
  Nga burim_zh nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-10-2008, 07:29 AM

Etiketat pėr kėtė Temė