Receta Gatimi

Fraza mė e bukur, qė keni lexuar apo degjuar?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Fraza mė e bukur, qė keni lexuar apo degjuar?

  Cila eshte fraza apo shprehja mė e bukur, qė keni lexuar, degjuar apo ju kane thene?

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Fraza mė e bukur, qė keni lexuar apo degjuar?

  Perse shpirti i njeriut duhet te kulloje dhembje dhe jo sherim, urrejtje dhe jo dashuri, perse?
  Po c'fare eshte ne fund te fundit jeta ne konceptin kohor... Nje rreze dielli ne nje shekull erresire. Atehere pse ma fshihni rrezen e diellit, sepse ne erresire isha para se te vija!

 3. #3
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Life is an opportunity, benefit from it.
  Life is beauty, admire it.
  Life is a dream, realize it.
  Life is a challenge, meet it.
  Life is a duty, complete it.
  Life is a game, play it.
  Life is a promise, fulfill it.
  Life is sorrow, overcome it.
  Life is a song, sing it.
  Life is a struggle, accept it.
  Life is a tragedy, confront it.
  Life is an adventure, dare it.
  Life is luck, make it.
  Life is too precious, do not destroy it.
  Life is life, fight for it.”
  ― Mother Teresa

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Buzėqeshja ėshtė si fasho, mbulon plagen por nuk e shėron...!!

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Ndryshimi midis gjenialitetit dhe budallallėkut ėshtė se gjenialiteti ka limit.

 6. #6
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ''Tė pakta janė ato zemra qė dėborės i vodhėn ngjyrėn........e tė shumta ato qė i vodhėn ftohtėsinė.''

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 7 Profesione qe nuk i keni degjuar ndonjehere
  Nga ReniX nė forum Marketing dhe Reklama
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 08:48 PM
 2. Pjeset me te bukura qe keni lexuar ne liber
  Nga bessy nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 27-05-2012, 01:08 PM
 3. Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 25-03-2012, 10:46 PM
 4. Fjalimi me mbreslenes qe keni degjuar me pare !!!!!!!
  Nga junisa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-01-2012, 05:56 PM
 5. 101 ringtones me shqetesuese qe keni degjuar!
  Nga EMAUS nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-02-2009, 03:00 PM