Dini tė bėni shaka? Horoskopi zbulon sensin tuaj tė humorit !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Talking Dini tė bėni shaka? Horoskopi zbulon sensin tuaj tė humorit !!

  Receta Gatimi

  Luani ėshtė zbavitės i lindur, Virgjėresha stoliset nga ekzibicionet intelektuale, Bricjapi ėshtė mjaft cinik, ndėrsa mė sė shumti me shakatė e tij djegė Akrepi. Nėse besoni nė horoskop, ju paraqesim karakteristikat e sensit pėr humor sipas shenjave.

  Dashi

  Dashi ka njė sens tė vrazhdė humori. Mė sė shumti kėnaqet me barsoletat ushtarake.

  Demi

  Demi ėshtė kryesori kur bėhet fjalė pėr barsoletat me “yndyrė”, ku edhe di ta teprojė, pėrderisa ndodh vite me radhė tė pėrsėrisė shakatė e njėjta.

  Binjakėt

  Binjakėt janė shakagjinjtė mė tė mėdhenj, nė mėnyrė tė shkėlqyeshme imitojnė tė tjerėt, kėrcejnė nga njėri nė tjetrin dialekt dhe adhurojnė humorin anglez.

  Gaforrja

  Gaforren e karakterizojnė shakatė e ngrohta. Adhurojnė shakatė qė ndėrlidhen me farefisin.

  Luani

  Luani ėshtė njė shoumen i lindur, kur fillon tė zbavitė shoqėrinė vėshtirė t’i pritet rruga. Ajkė e kanė anekdotat pėr personalitete tė njohura, e kur dėgjon njė barsoletė tė re mundohet ta arkivojė nė koleksionin e tij.

  Virgjėresha

  Virgjėresha kėnaqet sė qeshuri me barsoleta tė mira, qė dinė tė dėrgojnė porosi.

  Peshorja

  Peshorja urren shakatė vulgare, adhuron lojėn me fjalė dhe me thėnie tė dyfishta.

  Akrepi

  Akrepi urren barsoletat e zeza dhe ndodhitė nėpėr dhoma tė fjetjes. Suksesin e shakave e vlerėson kur shokon publikun.

  Shigjetari

  Shigjetari shpeshherė di tė lėndojė tė tjerėt, sesa qė i bėn tė qeshin. Adhuron tregimet pėr tė huajt ( “Ishin Amerikani, Rusi dhe Gjermani...”).

  Bricjapi

  Bricjapi nganjėherė ėshtė mjaft i frenuar dhe mė serioz, e kur fillon shakanė ėshtė mjaft cinik dhe i ftohtė. Nuk adhuron shakatė nė llogari tė tij.

  Ujori

  Ujorėt tregojnė shaka tė menēura dhe me kėtė dėshirojnė tė bėjnė shumė miq dhe tė ofrojnė njerėzit afėr vetes.

  Peshqit

  Peshqit kanė njė sens mjaft tė ēuditshėm humori. Nuk u kujtohen shakatė e huaja, por improvizojnė pėr mrekulli.

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Peshqit

  Peshqit kanė njė sens mjaft tė ēuditshėm humori. Nuk u kujtohen shakatė e huaja, por improvizojnė pėr mrekulli.


  ncncncnc edhe kete ma the?....mossssss

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  haha mua ma ka gjet pak a shum...dhe pse ne imitime sjam sh e mir
  Binjakėt

  Binjakėt janė shakagjinjtė mė tė mėdhenj, nė mėnyrė tė shkėlqyeshme imitojnė tė tjerėt, kėrcejnė nga njėri nė tjetrin dialekt dhe adhurojnė humorin anglez.

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Dashi

  Dashi ka njė sens tė vrazhdė humori. Mė sė shumti kėnaqet me barsoletat ushtarake.


  e kuptova por se mora vesh lol

 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  haha mua ma ka gjet pak a shum...dhe pse ne imitime sjam sh e mir

  haha edhe mua pak a shum, ky humori anglez me pelqen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. A do te kishit pranuar te beni operacion pėr bukurin tuaj
  Nga lovee nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-03-2012, 04:37 PM
 2. Beni kompjuterin tuaj me te shpejt ne ndezje
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 01:53 PM
 3. A i dini sekretet e trupit tuaj?
  Nga ardona nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2010, 04:31 AM
 4. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-01-2010, 12:13 AM
 5. si te beni desktopin tuaj me inkona te pa klikueshme
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-08-2009, 07:59 PM