Receta Gatimi

Kolona me e gjate ne bote me makinat Ferrari (Video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Talking Kolona me e gjate ne bote me makinat Ferrari (Video)

  Ne Silverstone u vendos rekordi boteror i Ferrari Racing Days.


  Ne vitin 2008 ne Japoni u vendos rekordi boteror i Ferrari Racing Days (ditet e garave te Ferrarit) ku ne te kishin marre pjese 491 makina dhe ky i fundit pritej te thyhej ne Silverstone. Tani, sic raporton Marka e makines me Kalin duke kercyer, zyrtarisht rekordi boteror i Ferrari Racing Days eshte vendosur! Ne Silverstone u rreshtuan gati 1000 makina sporti duke bere keshtu kolonen me te gjate ne bote te Ferrarit. Saktesisht aty ishin 964 Shofere te Ferrarit. Ne kete gare moren pjese pothuajse te gjitha modelet e Ferrarit (F40, F50, Enzo, FXX, F430, F458, F599, FF, etj...) Edhe shoferi i Formula 1, Felipe Massa ishte prezent ne spektakel. Ai kishte vozitur nje Spider 458 te zi.


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Sa shum qenkan shtuar dhe keta me ferrari

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Dua edhe un 1

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  po printoje nje foto

 5. #5
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  shpenzim i shkuar dem

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vajza mė e gjatė nė botė…!!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 28-10-2012, 09:47 PM
 2. Motori me i gjate ne bote, me 25 vende
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 01:19 PM
 3. Ndertohet ura me e gjate ne Bote
  Nga Enkelejda_24 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-03-2010, 02:15 PM
 4. Qeni me i gjate ne bote, 220 centimetra
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-02-2010, 09:16 PM
 5. Lepuri me veshet me te gjate ne Bote
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-01-2008, 11:45 AM

Etiketat pėr kėtė Temė