Rezultati i sondazhit: Kujt ja hapni zemren kur keni probleme ?

Votuesit
12. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Vetes sime

  6 50.00%
 • Mamit/Babit

  2 16.67%
 • Motres/Vellait

  1 8.33%
 • Shokut/Shoqes

  1 8.33%
 • Gjyshit/Gjyshes

  1 8.33%
 • Dikujt tjeter

  2 16.67%
 • Asnjerit

  5 41.67%
Sondazh me shumė mundėsi zgjedhjeje.

Me ke flisni kur keni probleme ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 24 prej 24
 1. #21
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Receta Gatimi

  me asnje nuk flas,por ata qe kam afer e kuptojne dhe fillojne me pyetjet ,ne momentin qe pyesin ja kercas nje te qeshure dhe problemi venitet ..

 2. #22
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sikur me moter nuk ndihet robi rehat por kam ni shoqe ne jeten reale dhe ket laben qe i qaj shum hallet me te.

 3. #23
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  With me dhe vetem with me

 4. #24
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  sikur me moter nuk ndihet robi rehat por kam ni shoqe ne jeten reale dhe ket laben qe i qaj shum hallet me te.
  varet , kur ke nje moter qe nuk te gjykon....dhe te kupton , mir esht te hapesh me te..se askush sta do te miren si motra,,,askush...

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Me ke?....i beje vete rikoshet ne mendjen time....sepse nuk dua qe te merzis asnje...dhe kur ndonjehere nuk duroj dot...pendohem qe i merzis njerzit me gjerat e mia...kane te gjithe probleme mjaftueshem....qe te durojne edhe te miat....
  nese ti do hapeshe me dike , dhe personi tjeter qe ti sdo te merzisesh te bej po te njejten gje me problemet e veta...ather te dy do ndjeheshit me te lehtesuar...sepse problemet jan e vetmja gje qe kur i ndan me dike,pergjysmohen...
  gjithmon kemi nevoj per dike te besuar , qe te na kuptoj e mbeshtes....qoft edhe per te then qe gjithshka do vej mir,ke per ta par...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Ketu mund te flisni vetem me figura, simbole apo emocione...
  Nga labja nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 293
  Postimi i Fundit: 08-12-2015, 02:55 PM
 2. Nuk e dini ku i leni ēelėsat? Filloni tė flisni vetė me vete
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-04-2012, 08:43 PM
 3. Probleme me CPU
  Nga Atlantis nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 04-02-2012, 10:51 AM
 4. MLS Talk&Write.....Ju flisni ai shkruan
  Nga 3r1k0 nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-09-2010, 09:12 AM
 5. Nėse keni probleme me hapjen e disqeve lokale !
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-01-2010, 11:57 AM