Rezultati i sondazhit: Kujt ja hapni zemren kur keni probleme ?

Votuesit
12. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Vetes sime

  6 50.00%
 • Mamit/Babit

  2 16.67%
 • Motres/Vellait

  1 8.33%
 • Shokut/Shoqes

  1 8.33%
 • Gjyshit/Gjyshes

  1 8.33%
 • Dikujt tjeter

  2 16.67%
 • Asnjerit

  5 41.67%
Sondazh me shumė mundėsi zgjedhjeje.

Me ke flisni kur keni probleme ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 24
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Me ke flisni kur keni probleme ?

  Receta Gatimi

  Kujt ja hapni zemren kur keni probleme ???
  Votoni dhe lini komentin tuaj me poshte....

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Varsisht nga problemi edhe ja shprehi dikujt,zakonisht Mamit motrave ose shokve

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Me mamin dhe me shokun flas zakonisht!

  Aty votova "Mamit/Babit" por harrova te zgjedh edhe "Shokut/Shoqes"!

 4. #4
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  NJeres

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Mvaret cfar lloj problemi ke , nuk mund ti qash hallet cdo her me te njetin person dallon ne menyren e problemit dhe individi.

 6. #6
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  kam dy komshinj te vegjel ,marr kitaren dhe problemi u zgjidh !!!

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  kam dy komshinj te vegjel ,marr kitaren dhe problemi u zgjidh !!!
  hahae mir se ju ben edhe muzik te pasken borgj ata ty .

 8. #8
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  kur me shohin fluturojne ,nuk ka njeri ti ndaloje hahahahaa nuk ka antistres me te efektshem se ata !!

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  kur me shohin fluturojne ,nuk ka njeri ti ndaloje hahahahaa nuk ka antistres me te efektshem se ata !!
  e pra te pasken friken ata ty se ikin nga ti nuk te ofrohen immm?

 10. #10
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  kur jam une aty ,spyesin as per prinderit e vet ...jo me te kene frike

 11. #11
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  do thuash fluturojn drejt teje e pra tani eshte ne rregull.

 12. #12
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  mire po kuptohemi me duket !!!! hahahahahaa

  vetem me ata flas ,ose me veten !!!!

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sigurisht mbase shum perpjekev

  un mbyllem ne vete dhe me shum deshir kam te qendroj vetem dhe ta zgjedh ate problem se te flas me tjert me duket si ngarkoj .

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  kam dy komshinj te vegjel ,marr kitaren dhe problemi u zgjidh !!!
  sa do doja te isha komshia jote ....jo per ty mi jo...per kitaren.....me pelqen shum

  - - - Updated - - -

  un votova se me ke flas kur kam probleme .
  Ama ka raste qe sdua te flas me asnje . Kjo ndodh kur as vet se di ca kam .....

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  ME mire te mos me flasi njeri ,jo une ti flas. ,po mjere ai qe tenton te flase ne ato momente ,..por me qe deri tash problemet kan qen te vogla ,dhe menyra e kominikimit ka qene e lejueshme ( tolerante).

 16. #16
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  hahhahahaha me komshiun....

 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ka1her edhe me do kusheri e bojm dert

 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  hahhahahaha me komshiun....
  me komshijen e zgjith problemin kur gruaja ka probleme

 19. #19
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  me 2 shoqet e mia te ngushta ....dhe motren e madhe,,qe e kam perher pik referimi...

 20. #20
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Me ke?....i beje vete rikoshet ne mendjen time....sepse nuk dua qe te merzis asnje...dhe kur ndonjehere nuk duroj dot...pendohem qe i merzis njerzit me gjerat e mia...kane te gjithe probleme mjaftueshem....qe te durojne edhe te miat....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ketu mund te flisni vetem me figura, simbole apo emocione...
  Nga labja nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 293
  Postimi i Fundit: 08-12-2015, 02:55 PM
 2. Nuk e dini ku i leni ēelėsat? Filloni tė flisni vetė me vete
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-04-2012, 08:43 PM
 3. Probleme me CPU
  Nga Atlantis nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 04-02-2012, 10:51 AM
 4. MLS Talk&Write.....Ju flisni ai shkruan
  Nga 3r1k0 nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-09-2010, 09:12 AM
 5. Nėse keni probleme me hapjen e disqeve lokale !
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-01-2010, 11:57 AM