Dropbox partneritet me Facebook


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Dropbox partneritet me Facebook

  Receta Gatimi


  Nuk mund ta dime asnjehere se cfare ndodh kur dy emra te medhenje ne fushen e teknologjise i bashkojne forcat me njera-tjetren. Ne disa raste mund te shohim nje rezultat perfundimtar si ai i RAZR i, por kur Dropbox dhe Facebook jane te perfshire, me siguri mund te vejme bast se aty kemi te bejme dicka me shperndarje (sharing) dhe po keshtu eshte rasti sot. Dropbox kishte paralajmeruar me heret se tani po i lejon njerezit te ndajne skedare ne grupe ne rrjetin socjal te Facebook, duke i dhene perdoruesit mundesine qe te postoje ndonje gje nga shenimet deri tek videot me disa klikime te thjeshta. Natyrisht qe ana tjeter do te mund te pelqejne (like) cfare ju ndani, te lene nje koment sidhe te jene te informuar sapo te jete bere ndonje editim. Per momentin keto ndryshime nuk mund t`i shohin te gjithe, megjithese Dropbox ka thene qe nuk do te shkoje gjate derisa te gjithe t`i shohin vecorite e reja ne Facebook.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Filloj file sharing ne mas tani!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Facebook prezanton "Facebook Card" (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-02-2013, 02:10 PM
 2. Facebook do te prezantoje sherbimin e ri "Facebook-Gifts"
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-10-2012, 10:05 PM
 3. Partneritet me wWw.Filmi.Im
  Nga Elti Vlore nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-09-2011, 11:53 AM
 4. Facebook?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 28-03-2011, 08:07 PM
 5. Facebook prezanton Facebook Questions
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-03-2011, 09:49 AM

Etiketat pėr kėtė Temė