Panairi i Makinave ne Paris (foto + info)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Panairi i Makinave ne Paris (foto + info)

  Receta Gatimi

  Ne Paris do te mbahet panairi i makinave prej dates 29 Shtator deri me 14 Tetor (vizitoret kane te drejten t`i shohin makinat me 27 dhe 28 Shtator gjithashtu). Ne kete artikull do te ju prezantojme disa nga makinat qe do te prezantohen atje!


  VW Golf VII - 230 PS - GTI Version  Renault Clio i ri  Skoda Rapid  Peugeot-Studie Onyx me mbi 600 PS dhe motorr te forte Hybrid  Mazda6 Sport Combi  Audi A3 Sportback  Mini-SUV Q2  Kundershtari i ri i Opel-Mini, "Adam"


  Varianti me tre dyer i Kia C“eed  Vellau Spanjoll i Golf, Seat Leon III  Cadillac Escalade Hybrid  Porsche 911 Carrera 4/4S me funksion ne te gjitha rrotat  Porsche "Sports Turismo"  Mini-SUV i Peugeot, 2008 Concept  Nissan-Infiniti  Lamborghini Gallardo LP560-4

  Toyota IQ EV  Kia Carens
  Chevrolet Trax  Gjenerata e dyte e Dacia Sandero Stepway  I ardhshmi Suzuki-SX4  Bugatti Veyron Vitesse i hapur me 200PS


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Kohet e fundit makinat jane duke pesuar shume ndryshime!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Maserati GranCabrio MC ne Paris 2012 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-10-2012, 12:06 AM
 2. Vajzat me te nxehta te Panairit te Makinave ne Paris 2012 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 04-10-2012, 04:28 PM
 3. Panairi Auto China 2012 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-07-2012, 11:41 PM
 4. Historia e Microsoft Office (foto + info)
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-07-2012, 09:16 AM
 5. [INFO] Foto Editor nė linjė
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-01-2007, 02:28 PM

Etiketat pėr kėtė Temė