MySpace e provon dhe nje here


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  I Habitur MySpace e provon dhe nje here

  Receta Gatimi

  Ju kujtohet Myspace?! Disa vetem mund ta kene degjuar. Bashke me Hi5, Myspace ishin faqet me popullore sociale perpara se web-in ta dominonte Facebook dhe Twitter.
  Pas shume tentativash dhe strategji, Myspace akoma beson se mund te mbijetoje. Kjo eshte nje video demo se ēfare ndryshime priten tashme ne Myspace.com


 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  eee jet o jet... fix ashtu ishte ate kohe!! Hi5 ka qene HIT!! Po po me plot kuptimin e fjales!!

  Ehh u plakem edhe ne

  btw; suksese Space-s

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Murdoch shet “MySpace”
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-12-2010, 04:31 PM
 2. MySpace si Facebook!
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 08:54 PM
 3. Dizajn i ri, mė i thjeshtė pėr MySpace!
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 08:57 AM
 4. Shkarko MP3 nga Myspace
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-06-2009, 08:52 PM

Etiketat pėr kėtė Temė