Facebook Gifts, shėrbimi mė i ri i gjigantit social


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Mendime Facebook Gifts, shėrbimi mė i ri i gjigantit social

  Receta Gatimi


  Tė enjten, gjiganti i rrjetit social ka shpalosur shėrbimin mė tė ri tė shkėmbimit tė dhuratave tė quajtur Facebook Gifts.

  Ky shėrbim u mundėson mbi 950 milion anėtarėve tė Facebook tė shkėmbejnė dhurata pėrmes profileve tė tyre. Ndėr 100 partnerėt e pėrmendur deri mė tash janė Starbucks, Magnolia Bakery dhe 1-800-Flowers.

  Dhuratat, qė do tė jenė tė arritshme pėrmes aplikacionit nė Android si dhe faqes sė Facebook, po futen fillimisht ngadalė nė njė numėr tė vogėl tė profileve tė pėrdoruesve tė Facebook nė Amerikė. Ndėrsa, aplikacioni pėr iPhone pritet tė vij mbrenda disa javėve.

  Dhėnia e dhuratave online mund ti mbėshtes synimet e ardhshme tė Facebook tė hyj nė tregun e teknologjisė mobile. “Ėshtė sinjal i mirė qė Facebook po eksperimenton me metoda tė ndryshme qė tė rris tė hyrat” ka thėnė analisti i Wedbush Securities, Michael Pachter. “Nuk mendoj se ėshtė biznes i madh por, do tė bėhet” ka shtuar analisti.

  Shėrbimi i ri ėshtė rezultat i blerjes sė majit nga Facebook tė Karma, kompani e cila mirret me shitjen e dhuratave nė internet.

  Burimi: Telegrafi!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Vetem per ne Usa!

  Kurse per bizneset qe kan faqe ne Facebook, eshte mundesia te vendosin Oferta te ndryushme! Per momentin falas por me vone do behen me pages!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  gje e mire kjo...

 4. #4
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Vetem per ne Usa!

  Kurse per bizneset qe kan faqe ne Facebook, eshte mundesia te vendosin Oferta te ndryushme! Per momentin falas por me vone do behen me pages!
  Si funksionon kjo ReniX
  Si mund te vendosen oferta?

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shkon tek faqja dhe aty ke ate Offers:  Ke tre mundesi. Online, ne dyqan apo te dyja!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Facebook do te prezantoje sherbimin e ri "Facebook-Gifts"
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-10-2012, 10:05 PM
 2. Shėrbimi e-mail i Facebook pritet tė hėnėn
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-11-2010, 04:45 PM
 3. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-07-2009, 02:45 PM

Etiketat pėr kėtė Temė