Nderhyrjet plastike te deshtuara ne buze !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  K.O Nderhyrjet plastike te deshtuara ne buze !!

  Receta Gatimi

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ooo hiqi kto foto labe se na le 1 jave pa ngrene!

  Deshtimi kryesor eshte nderhyjra plastike ne trup!!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Bobo sa keq keto

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  ooo hiqi kto foto labe se na le 1 jave pa ngrene!

  Deshtimi kryesor eshte nderhyjra plastike ne trup!!
  hahaha....ti shohin ata qe mbajn djet pastaj
  vertet te tmerrshme ,,nja dy me trembin

 5. #5
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  wtf?

 6. #6
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  haahahah

  gomari im i ka me te bukura buzet ;p


 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  haahahah

  gomari im i ka me te bukura buzet ;p

  hahaha.....aman jo !!
  i ka reale apo i ka bere ?

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  hahahahahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Make - up i duhur pėr BUZĖ PEFEKTE
  Nga aurel nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-03-2013, 07:19 PM
 2. VIP-at me operacionet me te deshtuara te gjoksit !
  Nga labja nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 16-02-2012, 08:59 PM
 3. 10 shpikjet e dėshtuara tė 2010-s
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 31-12-2010, 08:17 AM
 4. 6 sugjerime pėr buzė perfekte 8)
  Nga Altin111 nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 10-01-2008, 05:28 AM
 5. Makijazh i bukur pėr sy dhe buzė?
  Nga Altin111 nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-12-2007, 07:41 PM